میز secretello

” میزها مکانی بسیار شخصی و مهم و درعین‌حال صمیمی و قابل‌رؤیت برای عموم هستند و در حقیقت یک میز جای است که شما تمام ابزار موردنیاز خود را در آن جمع می‌کنید.” این‌ها نظرات Michele de Lucchi طراح این میز است و او در ساخت این حصول سعی کرده است قلمرو ای شخصی و محصور طراحی کند که درعین‌حال نشان‌گر ابزار و اشیا مهم و ارزشمند شخص نیز باشد و آن‌ها را در معرض دید بگذارد. او در ادامه بیان می‌کند: “این میز بیانگر شخصیت صاحب آن است و همه می‌دانیم که شخصیت یک فرد مهم‌ترین ارزش اوست و شخصیت‌های خوب ارزش به نمایش درآمدن را دارند.”

تصویر 1
تصویر ۱
تصویر 2

تصویر ۲

تصویر 3

تصویر ۳

Secretello به‌عنوان یک فضای کاری مدرن، کاربردی و خودبسنده طراحی‌شده است. این میز برای استفاده در محل کار و یا خانه مناسب است و از متریال ‌هایی باکیفیت ساخته‌شده است و بدنه کلی این محصول چوب است و در آن از شیشه نشکن استفاده‌شده است. جنس چوب استفاده‌شده در این محصول بلوط است.

این میز دارای یک سقف متحرک و قابل تنظیم است که هنگام کار کردن بلندمی‌شود و وقتی با میز کاری ندارید می‌تواند آن را ببندید و ابزارها و وسایل ارزشمند خود را دور از دسترس نگه‌دارید. همچنین می‌توانید از این میز به‌عنوان یک قفسه تزئینی و برای نگه‌داشتن یا نمایش دادن اشیا نیز استفاده کنید. ویژگی چندمنظوره بودن این میز خصوصیتی است که بازندگی مدرن و فضاهای مدرن بسیار سازگار است.