میز کنار مبل مینیمال ، ساده اما با قابلیت بهره برداری بسیار .
طراحی صنعتی

میز کنار مبل مینیمال ، ساده اما با قابلیت بهره برداری بسیار .

۰
(۰)

این میز در سه مدل طراحی شده است و شعاع خم کاری هر سه مدل ۳۵ میلی متر می باشد و به این ترتیب ارتباط لطیفی میانشان برقرا ر است .

verena waidmann and lukas gstöttner از شهر وین این سه میز جلو مبلی را طراحی نموده اند و نامهائی که برآنها نهاده اند عبارتست از
paper, ، skate و loop ; که هر سه با یک زاویه خمکاری شده اند .

Skate با جای دسته ای که دارد ، جابجائی سریع و آسان را میسر نموده است.

هر یک از این سه میز برای مصارفی پیش بینی شده اند ، از جمله : قرار دادن روزنامه یا کتاب ، کنترل وسائل الکترونیکی ، قراردادن یک لیوان نوشیدنی و وسائل دیگری که باید در دسترس باشند.

اما لوپ با محلی که برای پنهان کردن دارد امکان پوشش دادن به یک کتاب و چیزی شبیه آنرا دارد.

همه صفحات با وسائل بسیار ساده اما دقیق خمکاری شده و با رنگ پودری در تنوع زیاد پوشش داده می شوند و پایه ها نیز از میله های فلزی با ضخامت مناسب می باشد که به همان ترتیب پادر کوت می شوند .

پایه ها ، با ضخامت مناسب خمکاری و سپس بسیار با دقت و ظرافت جوشکاری می شوند و مانند صفحه ها ، پادر کوت می شوند .

چنانکه قبلا هم ذکر شد ، امکانات و ابزار مورد نیاز برای تولید چنین میزی بسیار ابتدائی و ساده می باشد که درکنار کمی دقت و صرف وقت ، امکان تولید کالای مناسب و با کیفیت را میسر می نماید.

در مجموع با بهره گیری از خمکاری و به ساده ترین صورت ، میز جلو مبلی مینیمالی طراحی شده است که بسیار سبک و کاربردی است ، ضمن آنکه تفکر طراح زیبائی را نیز در کنار سادگی و کاربرد ، در نظر داشته است .
www.bonpart.at

این مدل که paper نامیده شده است ، بسیار مناسب برای قرار گیری روزنامه ، با امکان برداشت و گذاشت آسان می باشد . ضمن آنکه مانند دو مدل دیگر قابلیت قرار گیری فنجان و یا وسائل کوچک پذیرائی را نیز دارا می باشد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط