۷ میز مناسب برای فضای اداری کوچک یا دفتر کار خانگی شما از برندهای معتبرمبلمان اداری

بسیاری از مشاغل نیاز به دفاتر بزرگی ندارند و می توان برای انجام آنها از یک دفتر کار کوچک یا حتی بخشی از خانه استفاده کرد.  اگرفضای کوچکی برای راه اندازی یک دفتر کار کوچک دارید و یا می خواهید در منزل خودتان دفتر کار جمع و جوری را راه اندازی کنید؛ بدانید که این کار راحت تر از چیزی ست که فکرش را می کنید.

اگر فضایی که برای کار انتخاب می کنید یک دفتر کوچک یا بخشی از یک فضای اداری بزرگتر است محل استقرار میز و لوازم اداری شما تقریبا مشخص است اما اگر تمایل به داشتن فضای کاری درخانه دارید باید نکاتی اصولی و مهم را در نظر داشته باشید. انتخاب محل مناسب اولین و مهم ترین مرحله تصمیم گیری در خصوص ایجاد فضای کار است. این محل می تواند گوشه ای از اتاق خواب باشد یا قسمتی از نشیمن یا راهرو های کناری خانه تان یا حتی بخشی از آشپزخانه و اتاق غذاخوریتان باشد. بعد از اینکه محل مورد نظرتان را ارزیابی کردید و از محیطی که می خواهید به آن اختصاص دهید اطمینان یافتید؛ باید فهرستی از نیازهای خود در دفتر کار اعم از تجهیزات و مبلمان مورد نیازتان تهیه کنید.

برخی از عناصر معمول و مورد نیاز در دفتر کار عبارتند از:میز کار ، میز کامپیوتر ، صندلی مناسب و استاندارد ، در نظر گرفتن نورپردازی مناسب ، ابزار کار روی میز ، مبلمان با توجه به مقدار فضای اختصاص داده شده و درنظر گرفتن فضاهای ذخیره سازی از قبیل طبقات و قفسه های دیواری و زمینی و فایل ها و کشوها.مهم ترین و اصلی ترین بخش از اتاق کار میز کاری است که در اتاق تعبیه می شود.میز کار یا میز تحریر یا میز کامپیوتر در درجه ی اول باید استاندارد باشد تا وقتی فرد روی صندلی در پشت آن قرار می گیرد احساس راحتی و تسلط در حین کار را داشته باشد.

سه

سه

اگر فضای مورد نظرتان به شما این اجازه را نمی دهد که هم میز تحریر داشته باشید و هم میز کامپیوتر؛می توانید از میز هایی استفاده کنید که هر دو نیاز را برآورده می سازند.

درزیر شما را با چند نمونه میزکوچک و کارآمد که می تواند راه حل مناسبی برای چیدمان فضای کاری شما باشد آشنا می کنیم:

۱- میزتحریر ماهان شرکت جلیس

میز تحریر ماهان محصول شرکت جلیس یکی از گزینه های خوب برای فضاهای کوچک امروزی است .این میز با هدف براوردن نیاز های کاربران امروز در فضاهای کوچک اداری و فضای داخلی خانه ها و آپارتمان ها طراحی و تولید شده است. میز تحریر ماهان جلیس با ابعاد ۱۰۰*۷۵*۱۰۰ می تواند گزینه ی مناسبی برای فضاهای کوچک تان باشد.این میز با قیمت ۲۷۵۰۰۰تومان و امکان نصب به وسیله خود کاربریکی از مقرون به صرفه ترین راه حل ها محسوب می شود.

مشاهده اطلاعات این محصول در فروشگاه

چهار

چهار

۲- میز یونیکا شرکت محیط آرا

گزینه ی دیگری که می تواند مناسب فضاهای کوچک باشد میز یونیکا محصول شرکت محیط آرا است ابعاد آن ۱۱۰*۷۵*۷۵ است. جنس پایه های آن فلزی است و علاوه بر استحکام بالا، رنگ سفید این میز را برای فضاهای کاری مینیمال بسیار مناسب کرده است.این میز از طول ۱۰۰ تا ۱۳۰ موجود است و قیمت طول ۱۱۰آن ۷۱۰۰۰۰ تومان است.

مشاهده این محصول در فروشگاه خوگر

پنج

پنج

۳- میزBionic شرکت ایده فرم
فضایی که شما برای تبدیل به محیط کار در نظر می گیرید بسیار مهم است. چون با توجه به شکل و ابعاد محیط در دسترستان میتوانید چیدمان مناسب را طراحی و اجرا کنید. اگر فضایتان کمی بزرگتر است و نوع کارتان یا محیطی که درخانه برای کار انتخاب کرده اید می طلبد که از مبلمان مدرن و متفاوتی استفاده کنید میز Bionic از شرکت ایده فرم می تواند گزینه مناسبی باشد.
این میز با طراحی منحصر به فرد فضای کاری زیبا و مدرنی را برای شما ایجاد خواهند کرد. قیمت این میز۲۴۰۰۰۰۰تومان است.
هفت

هفت

۴- میز P54 شرکت ساجیران

دسته ی دیگری از میز های تحریر دارای قفسه و کشو هایی متصل به خود میز هستند که در این صورت می توان از آنها برای قرار گیری پوشه های کاری و یا کتاب های کاربردی نیز استفاده کرد.میز P54 محصولی از شرکت ساجیران دارای چند کشوی دردار و بدون در است. این میز با دو جنس نئوپان و ام دی اف عرضه می شود و طول آن ۱۱۲ سانتی متر است که برای فضاهای محدود می تواند از مناسب ترین گزینه های انتخابی باشد.قیمت گزینه نئوپان این میز ۶۲۷ هزارتومان است.

مشاهده این محصول درفروشگاه خوگر

۵- میزیونیکا با فضای مذاکره شرکت محیط آرا

یکی دیگر از محصولات شرکت محیط آرا میز یونیکای صفحه چوبی است که ابعاد آن ۲۲۵*۱۵۶*۷۵ است. گرچه اندکی از میز های دیگر ابعاد بیشتری دارد ولی دارا بودن ۳ کشو برای نوشت افزار و لوازم جانبی، تعبیه شدن کمدی دو در برای زونکن استاندارد، کتاب و …داشتن قفل مرکزی اتولاک؛ برخورداری از فضای مناسب برای مذاکره ویژگی های درخوری ست که در سایر میز ها به ندرت می توان یافت و آن را به تنهایی به یک پکیج کامل برای رفع نیازهای شما تبدیل می کند.قیمت این میز۲,۱۵۲,۰۰۰ تومان است.

مشاهده این محصول در فروشگاه خوگر

هشت

هشت

۶- میز لپ تاپ شرکت ایستا

اگر فضایی که برای محیط کارتان در نظر دارید به قدری اندک است که برای قرار دادن میز های پایه دار و مدیریتی و کارمندی فضایی مناسب وجود ندارد؛ می توانید از میزهای کوچک مخصوص لپ تاپ استفاده کنید.میزهایی که فضای یک نفره و شخصی بسیار کمی را اشغال می کنند.برای نمونه میز کامپیوتر طراحی شده از شرکت ایستا فضای خیلی کمی را نیاز دارد و درعین حال زیبایی و کارایی مناسبی دارد. ابعاد این میز ۴۰*۷۰*۵۷ است. در چندین رنگ موجود است و در قسمت پشتی آن کشویی جهت نگهداری ماوس و شارژر و لوازم جانبی تعبیه شده است. قیمت این میز۳۸۰۰۰۰ تومان است

مشاهده این محصول در فروشگاه خوگر

ده

ده

۷- میزکامپیوتر نوجوان ایستا

میز کامپیوتر ساده و کوچک محصولی از شرکت ایستا. این نوع میز را می توانید در داخل راهرو ها ، کنار ورودی یا دراتاق خواب قراردهید و به عنوان محلی برای قرار گیری پاکت نامه ها و یا کلید هایتان استفاده کنید. و هنگامی که میخواهید از آن به عنوان میز کار استفاده کنید، تنها یک صندلی در پشت آن قرار دهید. کمد های جلوی این میز دیواری این امکان را به شما می دهد تا وسایلتان را هر بار برای کارتان جا به جا نکنید و در پایان کار ابزار کارتان را در داخل آن تعبیه کنید.قیمت این میزو کمد ترکیبی۵۵۰۰۰۰تومان است

مشاهده این محصول درفروشگاه خوگر