طراحی میز اداری خلاقانه ای برای کمپانی Vitra

konstantin grcicمیز اداری خلاقانه ای را برای Vitra با استفاده از چوب OSB طراحی نموده است.شرکت Vitra یک شرکت سوئیسی است که محصولات آن در سرتاسر جهان الهام بخش معماران و طراحان داخلی جهت دیزاین فضاهای مختلف می باشد.این میز اداری خلاقانه درنمایشگاه مبلمان استکهلم ۲۰۱۶ به نمایش گذاشته شده است.

طراحی این میز خلاقانه بگونه ای است که به آسانی امکان تغییر در ارتفاع آن متناسب با نیاز مصرف کننده در حالت ایستاده و نشسته وجود دارد.زمانیکه ارتفاع حداقل برای این میز اداری در نظر گفته شود به عنوان یک مبل راحتی نیز قابل استفاده می باشد.از آنجاییکه در ساخت این میز از چوبهای OSB استفاده شده است دارای استحکام بالایی بوده و برای محیط زیست نیز مناسب تر است.OSB به معنای تخته هایی با رشته های (تراشه های چوب) جهت دار شده است . این تخته ها بسیار قوی ، محکم و استوار و عاری از عیب و نقص فرآورده های متناظر می باشند. این تخته ها از چند لایه رشته های چوبی که با نوعی چسب مخصوص ضد آب به هم چسبیده اند ، تشکیل شده اند . برای استحکام بیشتر این تخته ها هرلایه با لایه دیگر در جهت مخالف قرار گرفته است ، از این تخته ها می توان برای عایق و پوشش دیوارها ، فرش کردن و کف سازی ، صنعت مبلمان، روکش سقف ها و سقف سازی ، اتصالات نوین، بسته بندی ماشین آلات، بدنه خودروها، بدنه کانتینرها استفاده کرد، در عین حال استفاده از این محصول موجب رسیدن به نتیجه بهتر و افزایش راندمان می گردد.

طراحی این میز اداری به گونه ای است که با چند حرکت ساده به یک بسته ی مسطح و صاف تبدیل می شود و بنابراین حمل و نقل آن بسیار ساده و آسان می باشد. این میز اداری به دلیل دیزاین خاصی که دارد برای فضاهای کوچک که تقسیم بندی آن مشکل است به عنوان یک واحد مستقل قابل استفاده می باشد.