کالاهای برگزیده شورای طراحی آلمان “German Design council” درسال ۲۰۱۶

۶۰ سال  داوری ” شورای طراحی آلمان”  در مورد طراحی کالاهای تولید شده

  شورای طراحی آلمان جشن شصتمین سالگرد خود را امسال برگزار نمود. تأسیس این شورا به عنوان یک اقدام بنیادی بوسیله طرح یک قطعنامه توسط مجلس فدرال آلمان و با هدف تقویت رقابت صنعت آلمان انجام شد. شورای طراحی آلمان، تحت شعار ۶۰ سال طراحی فرهنگ این رویداد را برگزار نموده است.

“شورای طراحی آلمان” به عنوان ی

“شورای طراحی آلمان” به عنوان یک پایه و اساس شصت سال قبل به فرمان مجلس فدرال آلمان و به ابتکار پارلمان آلمان تاسیس شد. وظیفه این سازمان پشتیبانی از دنیای کسب و کار در تمام جنبه های طراحی می باشد و یکی از مراکز پیشرو در جهان در زمینه پشتیبانی از تجربه و تخصص در طراحی است.” شورای طراحی آلمان” بارها و بارها قهرمانان طراحی خوب را از طریق رقابت ها، نمایشگاه ها، کنفرانس ها، سمینارها و نشریات تعیین و از آنها پشتیبانی نموده و سبب موفقیت آن شده اند.

امروزه، این بنیاد دارای بیش از
امروزه، این بنیاد دارای بیش از

امروزه، این بنیاد دارای بیش از ۲۰۰ عضو، از میان طراحان، شرکت ها، انجمن ها و موسسات است – همه آنها متعهد به این اصل می باشند که طراحی بیش از یک سطح ظاهر و رویه می باشد و یک عامل بسیار مهم برای کسب و کار و موفقیت فرهنگی است.

یکی دیگر از مولفه کلیدی استرات
یکی دیگر از مولفه کلیدی استرات

یکی دیگر از مولفه کلیدی استراتژی “شورای طراحی آلمان” تشویق طراحی خوب و پشتیبانی جهت ارتقاء استعداد های جوان است. این مرکز در طول مطالعات کارشناسی خود برپروژه هائی به منظور پشتیبانی از طراحان جوان و رشد آنها تمرکز کرده و با ارائه ارتباطات و حمایت مالی برای تازه واردان برجسته به منظور تسهیل پیشرفت ایشان در زندگی حرفه ای آنان نقش مهمی در رشد صنعت درکشور داشته است.

در اینجا چند کالا را که برای 2
در اینجا چند کالا را که برای ۲

در اینجا چند کالا را که برای ۲۰۱۶ به عنوان کالاهای برتر از نظر طراحی انتخاب شده اند ، به عنوان نمونه معرفی می نمائیم و امیدواریم که با معرفی اینگونه سازمانها و اهداف ایشان و تبعاتی که فعالیت های بلند مدت ایشان در پیشرفت صنعتی در اروپا و سایر پیشرفته صنعتی داشته است ، بتوانیم اثری هر چند کوچک در تشویق افراد موثر در ایران در جهت ایجاد سازمانهائی بگذاریم که درراستای رشد صنعت به انتخاب طراحی های برتر و کالاهای برتر تولید شده بپردازند .

“BigRep ONE.2” بزرگترین چاپگر

بیانیه هیات داوران:

“BigRep ONE.2” بزرگترین چاپگر سه بعدی در بازار در سراسر جهان است. با بیش از یک متر مکعب حجم، این چاپگر در مقیاس کامل باز می شود تا فرصت کاملا جدید برای تولید ایجاد نماید. با توجه به هزینه های آن، این فن آوری فقط برای مشتریان صنعتی در دسترس است. قیمت این چاپگر نسبتا بالا است، با این حال، در دسترس طراحان و “سازندگان” است . این چاپگر به منظور طراحی آزاد توسعه داده شده است و می تواند توسط کاربران نیز توسعه داده شود. Big Rep ONE.2 یک قطعه پیشرفته به جهت فن آوری است که به عنوان یک چاپگر سه بعدی معرفی شده است.

شرکت BigRep در سال 2014 برای ت

شرکت BigRep در سال ۲۰۱۴ برای ت

شرکت BigRep در سال ۲۰۱۴ برای تولید دستگاههای چاپ ۳D با حجم یک متر مکعب تاسیس گردید و بوسیله مطالعات و طراحی های انجام شده توسط این شرکت تولید چاپگر ها با این حجم بزرگ میسر گردید.

با این چاپگر بزرگ چه کارهائی م
با این چاپگر بزرگ چه کارهائی م

با این چاپگر بزرگ چه کارهائی می شود انجام داد ؟ تقریبا همه کار ، از ساخت مبلمان تا وسایل نقلیه روبوتیک، به نظر می رسد که همه چیز ممکن است.

این هم طرح دیگری که امسال برند
این هم طرح دیگری که امسال برند

این هم طرح دیگری که امسال برنده جایزه طراحی شده است ، یک صندلی برای نشستن کودکان در اتومبیل در سه مدل مختلف .

این صندلی کودکان بسیار عالی طر
این صندلی کودکان بسیار عالی طر

بیانیه هیات داوران:

این صندلی کودکان بسیار عالی طراحی شده است، طراحی این صندلی به نحوی انجام شده است که کودکان ، حتی در سفرهای طولانی ، هم سالم و هم راحت باشند، پوشش این صندلی بسیار مقاوم است و بالشتک های آن بسیار نرم می باشد، این صندلی سلامت بازو ها را تضمین می نماید. پارچه میکرو مصرف شده عاری از مواد سمی است و به راحتی تمیز می شود. راهنمای کمربند ایمنی دارای ویژگی های قفل خودکار می باشد، تضمین کننده است که کمربند در موقعیت بسته باقی می ماند، در حالی که تکنولوژی ایمنی AIRPAD جهت محافظت از سر است.. والدین ازعملیات ساده برای تنظیم اندازه و چفت و بست تسمه لذت می برند. در طراحی این محصول، حتی آخرین جزئیات بصری جذاب نیز در نظر گرفته شده است.

ISOFIX یک سیستم جهانی استاندار

ISOFIX یک سیستم جهانی استاندار

ISOFIX یک سیستم جهانی استاندارد برای ساده سازی نصب و راه اندازی صندلی های کودک در وسایل نقلیه است. تنها شرط این است که وسیله نقلیه باید با نقاط اتصال ISOFIX نصب شده باشد.

دیتیل هائی که در صندلی ها اجرا
دیتیل هائی که در صندلی ها اجرا

دیتیل هائی که در صندلی ها اجرا شده است.

این صندلی در سه اندازه تولید م
این صندلی در سه اندازه تولید م

این صندلی در سه اندازه با یک بیس تولید می شود.