مدل دیزاین خانه

یک خانواده جوان ، استودیوی ما را برای ساختن این خانه ی برون شهری در یک منطقه با شیب زیاد به کار گرفتند.این پروژه که در حومه ی Sao Paulo واقع شده است نزدیک به ۱۰۰۰ متر مربع مساحت دارد که دور از جاده است و مدل دیزاین خانه براساس خواسته این خانواده و طراحی استودیو انجام شده است.

طراح این مجموعه می گوید: مدل دیزاین خانه به این صورت است که ما راه حلی، برای پیوستگی بین معماری و زمین ایجاد کردیم.به طوری که خانه، دارای تراس شده و به تدریج قسمت های خصوصی آن در طبقات بالایی ، به فضاهایی عمومی در تراز های پایین تر تغییر می کنند.ارتباط بین طبقات پایین تر و طبقات بالا از طریق یک راه پله که داخل یک باکس چوبی واقع است صورت می گیرد.

در سمت راست ورودی ، اب گرم معدنی و تئاتر خانگی وجود دارد.تئاتردر داخل یک باکس کنسول قرار گرفته است که مانند یک ترامبولین عمل می کند و در بالای استخربه صورت معلق است.

آجرهای حاصل شده از ساختمان های تخریب شده ، برای ایجاد یک بافت باارزش دردیزاین خانه ، در تضاد با چوب به کار گرفته شده در باکس راه پله اصلی و پنل های محافظ اتاق خواب ها ، مورد استفاده قرار گرفت.

در طبقه همکف ، قسمت های عمومی قرار دارند.اتاق نشیمن دارای یک دودکش شومینه است که با سنگ آهک پوشیده شده است.اتاق نشیمن در کنار آشپزخانه ، که به طرف حیاط خلوت با یک باغچه عمودی باز می شود قرار گرفته است.در دو طرف طبقه همکف می توان از درهای شیشه ای بزرگ به منظور ایجاد گاراژ استفاده کرد که امکان تماشای زمین گلف را نیز فراهم می کنند.

در این خانه ،یک سقف محکم برزیلی ،در کنا استخر شنا ، که با پوششی از مرمرتراورتنی ، رنگ های آسمان را بازتاب می دهد گسترده شده است.

قسمت های خصوصی خانه در طبقه اول قرار دارند که به دو بخش تقسیم می شوند.بخشی برای خانواده و بخش دیگر برای مهمانان.
تمامی پنج سوییت می تواند به یک بالکن بزرگ باز شود که دارای سایه بان است که بین داخل و بیرون ارتباط برقرار می کند.

دیزاین اتاق نشیمن به گونه ای است که می تواند بیشترین بهره را از چشم انداز محوطه بگیرد.

دیزاین اتاق خواب فضایی خصوصی اما روشن و مشرف به فضای بیرون ایجاد کرده است.

نمای ساختمان با زیبایی تمام با منظره اطراف و فضای داخل هماهنگ شده است.

استخر و استراحتگاه پیش بینی شده در فضای باز زیبایی این دیزاین خانه را تکمیل می کند.