مدل تختخواب

در سال های اخیر کمبود فضا در آپارتمان ها و خانه ها تقریبا به امری عادی تبدیل شده و ساکنان واحد های مسکونی کوچک سعی دارند به هرشکل ممکن خود را با شرایط موجود وفق بدهند. البته طراحان مدل های مختلف لوازم منزل در کارخانه های تولیدی مصنوعات و لوازم چوبی خانگی هم بیکار ننشسته اند و سعی دارند تا با ایده ها و ابداعات خود تا حد زیادی این مشکل کمبود فضا را حل و فصل کنند.

تختخواب زیر با فضای ذخیره سازی که توسط کارخانه ی مبلمان فرانسوی Parisot طراحی شده و ازفضای زیر و کناری آنان به بهترین نحو استفاده شده است یکی از محصولات خلاقانه ای است که علاوه بر اینکه زیبایی خاصی به فضا می بخشد مشکل کمبود جا در فضاهای کوچک را تا حدودی برطرف می کند.

این مدل تختخواب خلاقانه و زیبا با فضای ذخیره سازی به نظر می رسد که برای رده ی سنی ۱۳ تا ۱۹ سال طراحی شده باشد ،آنها می توانند از قفسه هایی که در بیرون آن طراحی شده برای گذاشتن کتاب یا دکور و از بخشی از آن به عنوان پله برای رسیدن به تختخواب استفاده نمایند.
جهت دسترسی به کمدی که در زیر تختخواب تعبیه شده کافیست درب کوچک جلوی تختخواب را بگشاید و تشک را به سمت بالا هدایت کنید.در داخل کمد ۶ قفسه ی باز ، دو کشو و دو قفسه ی بزرگ طراحی شده است.