۱۰ میز کامپیوتر برای فضاهای کوچک

ممکن است در این روزها شما نیز محل کارتان را به خانه منتقل کرده باشید. یا اینکه به صورت روزانه در کامپیوتر وبگردی می کنید، قبض پرداخت کنید و یا ایمیل هایتان را چک کنید. مطمئنا با یک میز و فضای مناسب که به خوبی طراحی شده باشد کارتان را با بازده بالاتر و سرعت بیشتری انجام خواهید داد.

راهنمای استفاده از کتابخانه شلف و باکس در منزل

در ظاهر خرید و استفاده از باکس، شلف و کتابخانه خیلی آسان به نظر می رسد. یک جای خالی یا گوشه دنج در خانه پیدا می کنید، کتابخانه، شلف یا باکس را در آن موقعیت قرارداده یا نصب می کنید و کتاب ها را داخلش می چینید.

ویلای گل خورشید

این ویلا در یک شیب با منظره دریای مدیترانه قرار دارد ، از ده مکعب تشکیل شده است که هر یک به سمتی منظره دارند.
استودیو آرشیتکتی کاداوال و سولا مورالس که مرکز آن در اسپانیا می باشد ، این ساختمان دو طبقه را به صورت ویلائی برای استقرار یک ذوج در یک دهکده ماهیگیری در شمال شرقی اسپانیا طراحی نموده است .
این زوج جوان ، خواستار ویلائی بودند که تماما متمرکز بر منظره باشد . اما هرگز گمان نمی کردند که این ایده آنها به این شدت و قوت در این شبه جزیره به اجرا در آید .

نقطه کانونی در دکوراسیون

نقطه کانونی از مهم ترین عناصر در طراحی دکوراسیون است. نقطه کانونی مانند ستاره اتاق است. اولین نگاه بیننده به هنگام ورود به فضا به سمت نقطه کانونی معطوف می شود و مانند نقطه تأکیدی است که شما بقیه محیط را برمبنای آن طراحی می کنید.
این نکته بسیار مهم است که شما مکانی مناسب را برای نقطه کانونی فضا در نظر بگیرید. مطلب زیرشامل تمام نکاتی است که احتیاج دارید در مورد نقطه کانونی بدانید. دانستن این نکات می تواند تفاوت های زیادی در دکوراسیون خانه شما ایجاد کند.

۶ نکته در مورد استفاده از کوسن در دکوراسیون

تعدادی کوسن که به درستی انتخاب شده باشند می توانند به هر فضایی رنگ و استایل منحصر به فرد ببخشند. در اینجا راهنمای سریع انتخاب بهترین کوسن ها را برای شما قرار داده ایم.

برای استفاده از کوسن در دکوراسیون باید به نکات زیر توجه کنید:

  1. پالت رنگ خود را مشخص کنید.
  2. اجازه دهید سبک اتاق تعداد کوسن های مورد نیاز را برای شما مشخص کند.
  3. کوسن هایی با اندازه و شکل های متفاوت را با هم تلفیق کنید.
  4. کوسن هایی با بافت های متفاوت انتخاب کنید.
  5. از کوسن ها برای ایجاد استایل و فضایی منحصر به فرد برای اتاق استفاده کنید.
  6. کوسن ها را با تغییر فصل عوض کنید.

رنگ های جسورانه در دکوراسیون

چگونه می توان با استفاده از رنگ های مد و جسورانه دکوراسیونی خاص و متفاوت داشت؟ رنگ های جسورانه حس عجیبی به محیط می دهند حسی که اجزای دیگر فضا نمی توانند به محیط بدهند. اغلب می بینیم که افراد دوست دارند در طراحی داخلی محیط از رنگ ها بهره ببرند. این رنگ ها در اغلب اوقات کمک می کنند تا اجزای کنارهم در فضا هماهنگی و همنشینی بهتری پیدا کنند. اما نحوه کاربرد آنها بسیار مهم است. در این مقاله لیستی از ترفندها و قواعد استفاده از رنگ های جسورانه در دکوراسیون را برای شما تهیه کرده ایم.

آنچه باید درباره فرش های گسترده زیر پا بدانیم

فرش ها منسوجات ای برای پوشاندن زمین هستند که روی کف پوش های دیگر پهن می شوند. فرش نباید کل سطح را بپوشانند و دیوار تا دیوار امتداد داشته باشند (مبلمان و میزها باید کاملا روی فرش یا دور آن قرار بگیرند.) این زیر انداز ها رنگ های محیط را با یکدیگر ترکیب می کنند، به آن ساختار و شخصیت می بخشند، فضا را مشخص می کنند و باعث می شوند زمین جایی راحت تر برای نشستن شود. آنها بهترین همراه سطوح سخت اند. همچنین می توانند به عنوان دیوار کوب هم به کار روند.

راهنمای دکوراسیون مدرن برای خانه

راهنمای دکوراسیون مدرن برای خانه به شما کمک می کند که از صفر تا صد خانه را چیدمان کنید و راهنمای جامعی از انتخاب پالت رنگی تا مبلمان و قطعات تزئینی را برای تک تک بخش های خانه در اختیارتان می گذارد. اگر قطعات مبلمانی ظریف و مینیمال و فضاهای باز و تمیز را دوست دارید این سبک برای شما ایده آل است.

دکوراسیون اتاق خواب کودک

  این وظیفه پدر و مادر است که دکوراسیون اتاق خواب کودک را طوری طراحی کند که هم مورد علاقه فرزندشان باشد و او را تشویق کند بخشی از روز را در اتاقش بگذراند، هم به اندازه کافی کاربردی و امن باشد. اما حل این چالش چه طور امکان پذیر است؟ با رعایت اصول دکوراسیون. در ادامه این چند نکته اساسی برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک را با هم خواهیم خواند.

طراحی دکوراسیون داخلی مناسب برای کم‌ بینایان

دکوراسیون خانه مناسب همیشه یکی از دغدغه های اصلی خانواده هایی است که عضوی کم بینا یا نابینا در خانه دارند چرا که چیدمانی که برای افراد عادی مناسب است ممکن است برای آن ها مشکل آفرین باشد. به مناسبت هفته جهانی نابینایان به این موضوع پرداخته ایم.