چگونه یک اتاق کنفرانس مناسب داشته باشیم؟

یکی از مهمترین اتاق های هر شرکتی که در اولین برخورد مراجعان می تواند آنها را تحت تأثیر قرار دهد اتاق کنفرانس است پس باید در چیدمان آن دقت لازم را به عمل آورد.

بررسی فضای اداری مایکروسافت در لیسبون

با ورود به قرن بیست و یکم و تحولاتی که در تکنولوژی ارتباطات واقع شده است وظایف کارکنان و نحوه عملکرد ایشان نیز تغییر کرده و به نظر می رسد این تغییرات باعث شده که پارادایم های چگونگی طراحی داخلی ادارات و نحوه اسکان نیز تغییر یابد .

ساید و فایل دو عضو پیشکسوت و مهم فضای اداری

ساید و فایل دو قطعه از مبلمان اداری هستند که از گذشته های دور برای نگهداری از پوشه ها و اسناد مختلف از آنها استفاده می شود و روزگاری ارزش و اهمیت بسیار بالایی داشتند.

راهروهای معلق، گریز از یکنواختی وضعیت استقرار کارکنان در محیط ادارات

جدا افتادن از طبیعت ، نور خورشید و هوای آزاد ، مفهومی است که بسیاری از ما آنرا در محل کار خود تجربه نموده ایم. این وضعیت در طولانی مدت مسلما ایجاد مسائل روانی متعددی مانند حالت افسردگی و خستگی مفرط می نماید.

قهرمانان کاغذی!!

چگونه با استفاده از ۸۰۰۰ قطعه کاغذ رنگی ، دیواری کسل کننده را می توان به یک نمائی گرم برای نمایش چند قهرمان تبدیل نمود به نحوی که جذابیت بسیاری نیز داشته باشد

دفتر کاری که از کارکردن در آن خسته نخواهید شد.

محل کارشما ،تاثیر عمده ای بر شخصیت شما خواهد داشت. اگر محل کار شما چالش انگیز و خسته کننده است،این مساله مهم است، که بتوانید در طول روز شادابی و طراوت خود را حفظ کنید،همچنین شما باید از یک سری جزییات آگاه باشید تا بتوانید زندگی را ساده تر بگذرانید.من فکر می کنم ،شما شانس بیشتری برای دوست داشتن خواهید داشت، اگر که در یک محیط کار مناسب مشغول به کار باشید.

گرایش جدید در دکوراسیون داخلی اداری : طراحی و ایجاد مکانهای نیمه خصوصی

اخیرا در طراحی محیط های کاری فضا های جدیدی تعریف می شود که ضمن آنکه حریم محدودی دارند ، کاملا هم بسته نیستند . وجود اینگونه محل ها در سازمانها ، امکان برقراری ارتباط صمیمانه تر میان کارکنان و همچنین برگزاری جلسات نیمه خصوصی با مشتریان را فراهم می سازد .
از جهت دیگر برای ایجاد اینگونه محل ها می توان از فضا های مرده ای استفاده نمود که مورد استفاده دیگری برای آنها متصور نیستیم ، مثل لبه ها و کناره ها

طراحی مدرن برای ادارات امروز

با توجه به تغییرات بنیادینی که رشد بی سابقه تکنولوژی در روش های کار در ادارات و سازمانها ی جهان امروز ، ایجاد نموده است و البته این تحولات زیاد هم از ما دور نیست ، لازم است که نگاهی به طراحی مدرن اداری در قرن بیست و یکم بیندازیم و در اندیشه ایجاد تحولات لازم در نحوه طراحی دکوراسیون سازمان هایمان باشیم ، چرا که همه ما از تاثیر اساسی فرم بر محتوی با خبر هستیم .

طرح های نوین در محیط های اداری، (بخش اول)

محیط بسیاری از ادارات کسل کننده و خستگی آور اند ، اما می توان با طراحی مناسب فضای اداری ، متناسب با نیازهای شغلی و انسانی ایشان ، محیطی جذاب و گرم برای کارکنان و مراجعین ایجاد نمود.

خلاقیت در طراحی محل کار – شرکت حقوقی

در اینجا محل کاری را معرفی می کنیم که برای یک شرکت حقوقی به صورت نوآورانه و انعطاف پذیر طراحی شده است .
این دفتر در چهار طبقه در قلب کسب و کار شهر سیدنی واقع شده است .