لباسشویی
ادامه مطلب
راهنمای خرید

لباسشویی ایرانی بخرم یا خارجی؟

همانقدر که پیشرفت تکنولوژی باعث سرعت گرفتن کارها و آسان تر شدن آنها شده است به همان میزان باعث شده فرصت ما برای انجام...

ادامه مطلب

خرید میز تلویزیون
ادامه مطلب
راهنمای خرید

راهنمای انتخاب و خرید میز تلویزیون

یکی از موارد مهم در دکوراسیون داخلی منزل میز تلویزیون است. هر تلویزیونی به میز خاص خود نیاز دارد بسته به نوع، اندازه و رنگ تلویزیون میز تلویزیون نیز تغییر می کند. گذشته از این باید دکوراسیون داخل خانه را نیز مورد توجه قرارداد به نحوی که نوع، رنگ و اندازه میز تلویزیون با سایر لوازم و اجزای خانه متناسب باشد و هارمونی خوبی ایجاد کند.

ادامه مطلب

انتخاب و خرید تشک
ادامه مطلب
راهنمای خرید

انتخاب و خرید تشک مناسب شما

بعد از گذراندن یک روز کاری طولانی و خسته کننده شب هنگام که برای استراحت به اتاق خوابتان می روید انتظار دارید تا در یک تشک راحت و تمیز خوابی آسوده را تجربه کنید تا برای روز آینده انرژی کافی داشته باشید. بدون فکر کردن می توانید به این نتیجه برسید که بیشترین زمان از شبانه روز که در خانه هستید را در این اتاق می گذرانید.

ادامه مطلب

راهنمای خرید

راهنمای خرید تشک مناسب

اگر شبیه انسان های معمولی زندگی کنیم قطعاً یک سوم از عمر خود را در خواب سپری می کنیم. بنابراین بی خوابی می تواند به یکی از بزرگترین معضلات زندگی ما بدل شود و خرید تشک مناسب دیگر چندان کار بی اهمیتی به حساب نمی آید. با این وجود انتخاب یک تشک سازگار با شرایط فیزیکی ما کار راحتی به نظر نمی رسد. در واقع هنگامی که خریداران به دنبال یک تشک راحت و مناسب می گردند نمی توان به تمامی آنها یک محصول ثابت را معرفی کرد چرا که هر فرد با توجه به میزان وزن، استخوانبندی و فرم ستون فقرات و کمر نیازمند محصولی خاص است. در نتیجه این سؤال در ذهن خریداران شکل خواهد گرفت که چگونه یک تشک مناسب انتخاب کنیم؟

ادامه مطلب

خرید میز کنفرانس
ادامه مطلب
راهنمای خرید

چگونه یک میز کنفرانس مناسب بخریم؟

به طور معمول بخشی از هر فضای اداری به مکانی برای قرارگیری میز کنفرانس به منظور برگزاری جلسات اختصاص پیدا می کند. با این حال اتاق کنفرانس تنها برای جلسات مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه می تواند به راحتی به عنوان مکانی برای دیدار با مشتریان، کلاس های آموزشی برای کارکنان و انجام مصاحبه ها نیز استفاده شود.

ادامه مطلب

صندلی اداری مناسب
ادامه مطلب
راهنمای خرید

یک صندلی اداری مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

هر فردی متناسب با شغلی که در آن مشغول به کار است ساعاتی مشخص از روز را روی صندلی می گذراند. اگر کارمند هستید و فعالیت روزانه شما محدود به نشستن روی صندلی و کار با رایانه می شود حداقل۴۰ساعت از هفته و حدود ۱۹۰۰ ساعت از سال را روی صندلی سپری می کنید. آیا می دانید این مقدار در عرض چند سال چقدر افزایش می یابد؟ با این تفاسیر درخواهید یافت که صندلی در زندگی یک کارمند سهم بزرگی دارد. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید بیشتر هزینه ها صرف خرید میز می شود تا صندلی!

ادامه مطلب

خرید میز و صندلی کودک
ادامه مطلب
راهنمای خرید

خرید میز و صندلی کودک

انتخاب مبلمان مخصوص کودکان مشکل است. در حقیقت برای بسیاری از ما طراحی و چینش اتاق یک کودک به اندازه چیدمان یک خانه زمانبر خواهد بود. ما بزرگسالان هنگامی که قرار است برای خودمان خرید کنیم با مشکل چندانی در انتخاب اجناس مناسب مواجه نیستیم چراکه با علاقه و سلیقه خود به خوبی آشناییم و نیازهای خود را هم به طور کامل می شناسیم اما زمانی که پای انتخاب وسایل مختلف مانند میز و صندلی برای کودکان به میان می آید با تشکیک و ابهام مواجه می شویم.

ادامه مطلب

بهترین صندلی مدیریتی
ادامه مطلب
راهنمای خرید

نکات قابل توجه در انتخاب بهترین صندلی مدیریتی

واژه‌ مدیریت با خود بار عجیبی را به‌ همراه دارد. هر آنچه که به این واژه مربوط می ‌شود نیز همین بار را به‌ دوش می ‌کشد. همه‌ ما از یک مدیر انتظار داریم که فردی پر قدرت، پر برش، انعطاف‌ پذیر و دانا باشد. کسی که بتواند همه‌ چیز را به‌ خوبی سازماندهی کند و سر و سامان ببخشد.

ادامه مطلب

میز عسلی
ادامه مطلب
راهنمای خرید

راهنمای خرید میز عسلی مناسب

در دکوراسیون داخلی هر خانه ای میز به خصوص میزهای عسلی نقش به سزایی دارند. میزهای عسلی در اصل نقش مکمل مبل ها یا کاناپه های موجود در اتاق نشیمن را ایفا می کنند. هرچند این میزها نقلی و کوچک هستند اما جای خالی آنها در چیدمان خانه احساس می شود

ادامه مطلب

خرید میز ناهارخوری
ادامه مطلب
راهنمای خرید

راهنمای خرید میز ناهارخوری برای منزل

میز ناهارخوری یکی از مبلمان کاربردی خانه است که علاوه بر غذا خوردن می توان از آن به عنوان میز مطالعه، میز لپتاپ، میز تحریر و… استفاده کرد اما انتخاب و خرید این میز به همین راحتی نیست. قواعدی دارد که با رعایتشان می توانیم میز راحت تری انتخاب کنیم.

ادامه مطلب