تغییر دکوراسیون آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

تغییر دکوراسیون آشپزخانه با تغییراتی کوچک

طراحی و دکوراسیون آشپزخانه چیزی فراتر از انتخاب لوازم خانگی و کابینت هاست. بهتر است بدانید که دکوراسیون آشپزخانه به معنی شخصیت بخشیدن به آن است. پس لازم است که با دقت بیشتری به آن بیندیشید و فکری به حال تغییرات آن کنید.

ادامه مطلب

دیوار بین کابینت ها
ادامه مطلب
آشپزخانه

تزیین دیوار بین کابینت ها در آشپزخانه

شاید بارها شنیده باشید که طراحان داخلی می گویند: آشپزخانه قلب خانه است! اما این جمله تا چه حد واقعیت دارد؟ شما تا چه اندازه به این جمله بها می دهید؟ اگر در زندگی روزانه تان کمی دقیق شوید اهمیت این جمله به خوبی برایتان روشن می شود. غذایی که در طول روز می خورید در آشپزخانه پخت می شود، اعضای خانواده درآشپزخانه دور هم جمع می شوند، غذا می خورند و گپ و گفت می کنند و اوقات خوشی از روزشان را در آشپزخانه می گذرانند. فضایی با داشتن چنین قابلیت هایی نیازمند ظاهری مناسب نیز هست. چگونگی چیدمان آشپزخانه ها برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است.

ادامه مطلب

آشپزخانه مدرن
ادامه مطلب
آشپزخانه

نکاتی برای داشتن یک آشپزخانه مدرن

آشپزخانه یکی از قسمت‌ های خانه‌ است که برای بسیاری از ما اهمیت فراوان دارد. مخصوصا ما خانم‌ها بخش زیادی از وقتمان را در آشپزخانه‌ منزلمان می‌گذرانیم. البته این موضوع مختص خانم‌ ها نیست برای بسیاری از آقایان نیز آشپزی کردن یک علاقه‌مندی بزرگ است. به‌ غیر از اینها امروزه در بیشتر خانه‌ ها آشپزخانه‌ های اپن را مشاهده می‌ کنیم. در نتیجه نحوه‌ چیدمان و ظاهر این آشپزخانه‌ ها بر دکوراسیون داخلی باقی نقاط منزلمان هم تأثیر می‌ گذارد.

ادامه مطلب

آشپزخانه پاییزی
ادامه مطلب
آشپزخانه

چگونه یک آشپزخانه پاییزی داشته باشیم؟

قبل از شروع پاییز پای تزیینات مربوط به این فصل را به آشپزخانه خود باز کنید. پاییز فصل برداشت محصول است و می توانید از وسایلی که به این رویداد اشاره می کنند و یا حتی میوه های پاییزی که برجسته ترینش همان کدو تنبل های نارنجی هستند برای تزیین آشپزخانه پاییزی خود استفاده کنید.

ادامه مطلب

آشپزخانه اپن
ادامه مطلب
آشپزخانه

آیا آشپزخانه اپن برای شما مناسب است؟

آشپزخانه از مراکز اصلی خانه است و به همین دلیل باید بیشترین اهمیت را به طراحی آن بدهیم. طراحی آشپزخانه را به صورت باز دوست دارید یا بسته در این مطلب به آن می پردازیم.

ادامه مطلب

تعویض کابینت های آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

تغییر در آشپزخانه با تعویض روکش کابینت ها

تغییر در محیط اطراف همیشه هیجان انگیز بوده و هست مخصوصا در شرایط این روزها که تمام افراد دنسا با بیماری ناشی از ویروس کووید ۱۹ دست و پنجه نرم می کنند و بیشتر به تغییر در محیط زندگیشان نیاز دارند.

ادامه مطلب

ایده های ارزان برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

ایده های ارزان برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

بررسی و مقایسه چند ایده ارزان و متفاوت برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را در این مطلب با هم مرور خواهیم کرد. برای ایجاد دکوراسیون ساده و ارزان و در عین حال شیک و جذاب باید چشمانتان را بیش از گذشته بر روی سلیقه و اعتماد بنفس خود باز کنید. در ادامه مطلب با بررسی چند ایده متفاوت و ارزان برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه همراه ما باشید.

ادامه مطلب

5 تم جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه
ادامه مطلب
آشپزخانه

۵ تم جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه

دوست دارید چیدمان آشپزخانه تان شبیه به آخرین طراحی مجله‌ های دکوراسیون به نظر برسد اما وقت و پول کافی برای بازسازی کلی ندارید؟ خبر خوب اینکه راهکارهای کم هزینه و کم زحمتی هم وجود دارد که آشپزخانه تان را به زیبایی آشپزخانه مجله های دکوراسیون کند. بهترین قسمت این راهکارها هم این است که می توانید به یک مورد آن اکتفا نکنید و بسته به سلیقه آن ها را با هم ترکیب کنید.

اولین چیزهایی که دیده می شوند همان هایی هستند که هم راستا با چشم هستند.، بنابراین چند تغییر قابل توجهی که می توانید در آشپزخانه انجام دهید مربوط به دیوارها می شود. بیشتر اوقات تغییرات دکوراسیون آشپزخانه معطوف به لوازم، پیشخوان و لوازم آشپزی می شود و دیوارها به حساب نمی آیند در حالی که تغییرات روی دیوار به مراتب چشمگیرتر است.

ادامه مطلب

ترفندهایی برای آشپزخانه ای تمیزتر، لوازم آشپزخانه ای سالم تر
ادامه مطلب
آشپزخانه

ترفندهایی برای آشپزخانه ای تمیزتر، لوازم آشپزخانه ای سالم تر

احتمالا در تعطیلات عید آشپزخانه شما شاهد پخت و پز زیادی بوده است. پوست های تخمه و پسته ای که راه شان را به سطل زباله پیدا نکرده اند و سر از گوشه کابینت درآورده اند و لکه های روغنی که تا سقف پاشیده شده اند. با اینکه از خانه تکانی و برق انداختن آشپزخانه مدت زیادی نگذشته اگر هنوز دست به آشپزخانه تکانی اساسی بعد از عید نزده اید، بهتر است همین حالا کار را شروع کنید. با ترفندهایی ساده آشپزخانه را کاملا برق بیندازید تا پاک کردن لکه ها بعدا سخت تر نشود و پیشخوان، لوازم، کف و سقف آشپزخانه بدرخشند.

ادامه مطلب

چه کابینتی مناسب آشپزخانه شماست؟
ادامه مطلب
آشپزخانه

چه کابینتی مناسب آشپزخانه شماست؟

کابینت نقش مهمی در دکوراسیون آشپزخانه و حتی خانه شما دارد. کابینت ها فضای گسترده ای از خانه را اشغال می کنند و چه زیبا باشند و چه نامتناسب با دکوراسیون، به سرعت به چشم می آیند. برای انتخاب دکوراسیون شما باید دست به انتخاب های متعددی بزنید؛ از تصمیم گیری در مورد، جنس و رنگ و شیوه باز و بسته شدن در تا ترکیب بندی چیدمان آن ها کنار هم و یا سبک و استایل کابینت. در این مطلب، راهنمای خلاصه اما جامع برای انتخاب کابینت آماده کرده ایم. البته انتخاب کابینت پایان کار نیست و تازه باید به این فکر کنید که چطور فضای میان کابینت ها را به جدیدترین شیوه ها تزئین کنید تا آشپزخانه که قلب خانه شماست، علاوه بر کاربردی بودن بر حس زیبایی شناسی شما و خانواده تان نیز احترام بگذارد.

ادامه مطلب