مبل ال
دانستنی های دکوراسیون و چیدمان

مبل ال

۱
(۱)

استفاده ازمبل ال فضای نشیمن راحت و زیادی را در اختیار شما قرار می دهد وبه دلیل اتصال به هم و اینکه به اشغال جایی برای دسته مبل نیازی ندارند، بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک به شمار می روند.مبلمان ال شکل را بر اساس کاربرد موردنیاز می توانید جابه جا کنید و به عنوان مثال آن را به عنوان فضایی برای دور هم جمع شدن های خانوادگی در وسط و یا در کنج دیوار به عنوان جای خوابی برای میهمان در نظر بگیرید.

برخی از انواع مبل ال برای افزایش راحتی دارای مکانیسم ها یا اجزای مکمل هستند.

یک ست مبل ال کوچک فضای بیشتری را نسبت به کاناپه های معمولی در اختیار شما قرار می دهدبنابراین انتخاب مناسبی برای فضاهای کوچک است .آنها همچنین یک انتخاب عالی برای فضاهای بزرگ می باشند،مخصوصا زمانیکه نوعی از آنها را با شکل غیر معمول و عناصری که به آنها اضافه شده مثل میز قهوه و جای روزنامه و…انتخاب می کنید.با توجه به اینکه مبلمان ال شکل بزرگ معمولا قطعات بزرگی دارند هنگام انتخاب میز پذیرایی دقت داشته باشید که باید تمام افراد بتوانند به راحتی به میز دسترسی داشته باشند. از میز پذیرایی متناسب با شکل مبلمان استفاده کنید.فضای پشت مبل ال شکل را باید با عناصری پر کنید که با سبک و تم اتاق و همچنین جنس، رنگ و بافت پارچه کاناپه و نحوه چیدمان آن در فضاهماهنگ باشد.

استفاده از کالاهای مکمل نظیر کوسن و یا پوف با رنگ متناسب زیبایی و گرمی فضا را دوچندان می کند.

مبل ال گزینه ای مناسب برای فضاهای باریک و بلند است .

فضای مناسب برای استراحت و تماشای تلویزیون با مبلمان ال به راحتی ایجاد می شود.

استفاده از گوشه های مدور زیبایی و کارآیی بیشتری به بخش های گوشه ای مبل ال می دهد.

استفاده ازانواع کاناپه در کنار مبل ال به ایجاد فضای نشیمن بیشتر کمک می کند .

بهترین کارآیی و زیبایی مبل ال در فضاهای کوچک و مدرن نمایان می شود.

یکی از ویژگی های مبل ال این است که می توان آن را با انواع میز پذیرایی استفاده کرد و به این شکل تنوع قابل ملاحظه ای درسبک فضا ایجاد می شود.

منبع:http://www.architectureartdesigns.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۱ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط