مبل استیل

مبل‌ها به دو گروه راحتی و استیل طبقه‌بندی می‌شوند.مبل استیل، رسمی و ترکیبی از چوب و پارچه است.مبل استیل دارای پشتی بلندوکاملا صاف است و پایه های بلند آن اجازه نشست و برخاست راحتتر را به مهمان می دهد.مبل راحتی، تمام پارچه است و دارای دسته های پهن و پایه و پشتی، کوتاه تری نسبت به مبل استیل است و برای استفاده شخصی مناسب تر است.

شرکت مطرح Angelo Cappellini در یکی از مناطق مهم تولیدی درشمال ایتالیا واقع است.یکی از فعالیتهای این برند بزرگ ومطرح تجاری تولید مبلمان می باشد. با وجود گذشت سالها پیشرفت و تولید مجموعه های مختلف ،هنوز هم سادگی در طراحی محصولات این کمپانی به چشم می خورد.مبلمانهادارای ظرافت و کیفیت بالایی هستند و در انواع استیل ،نیمه استیل و راحتی تولید می شوند. این مبلمانها می توانند عنصری گرانبها در هر خانه ،ویلا ویا حتی اتاقهای یک هتل لوکس باشند.کلکسیونهای کاپلینی شامل محصولات منحصر به فردی است که بسیاری از آنها در موزه های معروف جهان از جمله موزه ی هنرهای مدرن نیویورک و موزه هنرهای تزیینی پاریس به نمایش گذاشته شده است.

سرویس های نشیمن و غذاخوری با چوب های گرانقیمت و پارچه های اشرافی درخشش و جذابیت خاصی به فضای خانه می دهند.

مبل استیل معمولا در خانه های بزرگ که می توان برای اطراف مبل فضای خالی در نظر گرفت زیبایی بیشتری دارد.درخانه های کوچک بهتر است از نمونه های کوچک تر و ظریف تر و با رنگ آمیزی روشن ویا نیم ست استفاده شود.

منبع:http://www.angelocappellini.net