مبلمان هایی جذاب خلق کنید(DIY)

دراین مطلب، ایده های ساخت مبلمان های خلاقانه دست ساز ساده، ارزان قیمت وابتکاری به شما معرفی می شود که نه تنها محیطی گرم و طبیعی برایتان به ارمغان می آورد بلکه مجری آن هم خودتان هستید.همیشه اشیاء دست ساز جایگاه ویژه تری داشته اند، زیرا همراه با ذوق و سلیقه و با دست های خودتان آنها را ساخته اید.

زمان آن فرا رسیده است که به محیط اطراف خود خلاقیت و طراوت ببخشید.مبلمان های DIY جذابیت خاصی به محیط اطرافتان می بخشد.طراحی و ساخت این مبلمانها کاری ساده و سرگرم کننده است.بسیاری از آنها از متریال دور ریختنی ساخته شده اند.نکته بسیار مهم این است که نیازی به صرف کردن هزینه های اضافی نیست. به آسانی و با اندکی حوصله می توان آنها را خلق کرد.تصاویر زیر می تواند الهام بخش شما در ساخت مبلمان DIY باشد.

مبلمان چوبی در طراحی محوطه ای که با استفاده از گیاهان پوشش داده شده است به تکمیل شدن حس و حال طراوت و شادابی فضا کمک می کند. چه بهتر که این کار با صرف هزینه کم و به کمک موادی بازیافتی انجام شود. تخته چوب های بلا استفاده را برای این کار در نظر بگیرید. پنل های چوبی وقتی کنار هم قرار بگیرند به راحتی می توانند تخت خواب مدرن و خلاقانه ای را برای شما بسازند. با ارتفاع دادن به این صفحه مشبک چوبی تخت خواب زیبایی به وجود می آید وتشک می تواند به راحتی روی آن قرار بگیرد.

به همان شیوه که برای ساخت تخت خواب عمل کردید داشتن یک ست مبلمان پایه کوتاه زیبا نیز امکان پذیر است. فقط کافی است که با انتخاب کوسن و تشک های مناسب فضایی دنج و راحت را به وجود بیاورید. یک میز جلو مبلی با استفاده از لاستیکهای رنگ شده نیز می تواند در کنار چنین مبلی قرار بگیرد.

منبع:http://www.woohome.com

سوار شدن تاب، اگر در محیطی زیبا و دلپذیر نصب شده باشد حتما لذت بخش خواهد بود. ساخت نشیمن گاه بزرگ و راحت به کمک الوارهای چوبی به راحتی امکان پذیر است. فراموش نکنید که جایی برای اتصال طناب در سطح این نشیمنگاه در نظر بگیرید تا بتوانید به راحتی آن را آویزان کنید.