لوستر

استودیو طراحی SOFTlab به تازگی لوستری بسیار زیبا با فرم کریستالی  را خلق کرده است.این لوسترکه بیشتر شبیه به یک مجسمه می باشد در یک بوتیک کفش فروشی در شهر نیویورک آویزان شده است.

طراح این اثر خلاقانه آن را اینگونه توصیف می کند : این لوستر زیبا که ما آن را برای فروشگاه Melissa در نیویورک طراحی کردیم با الهام از کالکشن ۲۰۱۵ کفشهای زمستانه فروشگاه ملیسا، به نام Star Walker طراحی شده است و بسیار شبیه به کفشهای این مجموعه است.این لوستر به گونه ای طراحی شده که در آن عدم تقارن به نظر می رسد و همانطور که می دانید عدم تقارن درسازه هایی با فرم کریستالی همیشه زیبایی را به دنبال دارد.

با الهام از کفش وهمچنین شکل کریستال، لوستری خلق و نصب شده است که از هر زاویه به شکلی متفاوت به نظر می رسد.همچنین استفاده از بی نظمی در فرم کلی نصب نیز کل فضای فروشگاه ملیسا راتحت تاثیر قرار داده و آن را غرق در نور و رنگ نشان می دهد.

این لوستر دارای سازه ای پیچیده از آلومینیوم و همچنین قطعات اکریلیک دورنگ نما است که موجب بازتاب نور سفید منبع نور در رنگهای مختلف شده و فضایی جذاب و زیبا را ایجاد می نماید.

ساختار سبک این لوستر در مقایسه با حجم بزرگ آن سبب ایجاد کنجکاوی و دقت بیشتر در نوع اتصالات و لایه های درونی سازه می گردد.قطعات بر مبنای اصل رشد به یکدیگر متصل شده اند و در عین حال که کل سازه دارای عدم تقارن است در لایه های درونی خود تقارن داشته و اینگونه به نظر می رسد که در حال رشد است.