لوستر کریستال

انتخاب لوستر یکی از بخشهای مهم در دکوراسیون داخلی است.بهتر است انتخاب لوستر متناسب با سبک دکوراسیون داخلی،اندازه و متراژفضا انجام شود. برای مثال اگر سبک دکوراسیون، سبکی مدرن است نباید لوسترهای بزرگ و کلاسیک و پرنور انتخاب شود. لوسترهای کوچک و مدرن که اغلب کم نورتر هم هستند برای این سبک دکوراسیون توصیه می‌شود. اگر سبک دکوراسیون، کلاسیک است ،لوستر کریستال می تواند انتخاب مناسبی باشد.البته شایان ذکر است امروزه لوسترهای کریستالی مدرن بسیاری وجود دارد که انتخاب را قدری با مشکل مواجه می کند.

برند اتریشیswarovski یکی از برندهای مطرح در زمینه نورپردازی وطراحی و ساخت لوسترهای کریستالی است. لوسترهای کریستالی swarovski نگاه هر بیننده ای را محصور طرحهای باشکوه و خاص خود می کند.شکل کلی این لوسترها عبارت است از یک پایه فلزی که کریستال‌های کوچک و بزرگ اطراف آن را احاطه کرده است. کریستال‌هایی که پرتلالو و درخشان هستند. شکل کریستال‌ها هم متفاوت است؛ گوی‌های چندوجهی، لوزی‌های بلند و کوتاه و…. .گاهی در یک لوستر، تلفیقی از چند نوع کریستال به چشم می‌خورد.

همانطور که در دکوراسیون تمام اجزای تشکیل دهنده دکور باید از نظر انتخاب رنگ با هم هماهنگ و منطبق بر اصول باشند، در انتخاب لوسترهم بایدبه این اصل دقت کرد.لوسترهای کریستالی این برند دارای تنوع در رنگ و طراحی متناسب هر سلیقه ای است.

قیمت لوستر کریستال‌ ،براساس نوع و تعداد کریستال‌ها و ارزش پایه لوستر که کریستال‌ها روی آن جای گرفته‌اند، تعیین می‌گردد.

منبع:http://architecture.swarovski.com