لوستر فانتزی

هنرمندی به نام Tom Raffield ،لوستری فانتزی را از بقایای درخت بلوط و گردو، طراحی کرده است.این لوستر فانتزی ،زیبارا می توان در هر فضایی نصب و در ابعاد متفاوتی تولید کرد.این لوستر فانتزی ساخته شده از ۱۲۰ شکل خمیده است.

لوسترنوعی از چراغ سقفی است که معمولا از تجمل و تزیینات برخوردار است ، معمولا در لوسترها از تکه های شیشه و یا آکریلیک استفاده می شود و دارای چندین شعله روشنایی هستند. ولی لوستر فانتزی Tom Raffield ،که ایده طراحی آن از حرکت گروهی سارها در یک هوای گرگ و میش گرفته شده است چوبی و دارای طراحی متفاوت است.

در این لوستر فانتزی، شکلهای چوبی خمیده به کمک بخار ایجاد شده اند.تامین نور این لوستر فانتزی به کمک سه لامپ تنگستن انجام می شود که نور سفید درخشانی از خود ساطع می کند،لامپ التهابی یک اصطلاح عمومی برای تمام لامپ هایی که به واسطه گرما از خود نور ساطع می کنند و شامل یک جسم تیره هستند که بر اثر گرما از خود نور ساطع می کند.یک جریان الکتریکی از یک رشته نازک رسانا عبور می کند که تا حد نور دهی آن را گرم می کند.یک حباب شیشه ای بسته از رسیدن اکسیژن به رشته جلوگیری می کند ،زیرا که در غیر این صورت رشته سریعاً اکسید و خراب خواهد شد.

قطعات چوبی که این لوستر فانتزی از آنها تشکیل شده اشکال زیبایی را ایجادکرده اند.

منبع:http://www.contemporist.com