لوستر اتاق بچه

پدر و مادرها همواره به دنبال بهترینها برای فرزندان خود هستند. توجه به دکوراسیون اتاق کودک یکی از این بهترین ها است که علاوه بر راحتی باید طراحی زیبایی هم داشته باشدیکی ازلوازمی که جلوه خاص به اتاق کودکان شما می دهد لوستر است .زمانیکه به دنبال خرید لوستر اتاق بچه هستید مهمترین فاکتوری که درجه ی اول باید به آن توجه کردامنیت کودک است.نکته ی دیگری که باید به آن توجه کرد کیفیت و مدل لوستر اتاق بچه است بهتر است تمام لامپ ها وچراغ ها قابلیت انعطاف و پایه ی قابل تنظیم داشته باشند.تا برای روشن کردن بخشهای مختلف اتاق (بازی،مطالعه و ….)مورد استفاده قرار بگیرند.

چراغهایی که روی دیوار نصب می شوند گزینه ای مطمئن برای روشن کردن زون های مختلف اتاق کودک هستندوبه تناسب رشد کودک زونهای مورد استفاده تغییر می کنند.از ویژگی های دیگری که در انتخاب لوستر اتاق بچه باید به آن توجه کرد، قابلیت تنظیم شدت نور مطلوب است.تنظیم شدت نور از عوامل موثر برای آماده کردن کودک برای استراحت و خواب است.

زمانیکه کودک، مشغول بازی در اتاق است می بایست نور پردازی مناسبی انجام شود وشدت نور بگونه ای تنظیم شود که محیطی سالم و لذت بخش برای کودک ایجاد گردد.با توجه به این نکات ساده و با کمی خلاقیت می توانید خودتان لوسترها و چراغهای دیواری زیبایی برای اتاق کودک خود ایجاد نمایید.

لوستر اتاق بچه طرح قاصدک

لوستر و چراغ رومیزی اتاق بچه طرح قارچ

خلاقیت در ساخت چراغ دیواری اتاق بچه

خلاقیت در ساخت لوستر سقفی اتاق بچه به کمک مقوا

لوستر اتاق بچه طرح بادکنک

ساخت لوستر اتاق بچه به کمک کاغذ رنگی

ساخت لوستر اتاق بچه به کمک کاغذ رنگی

لوستر اتاق بچه طرح بادکنک

عکس سمت راست ساخت لوستر اتاق بچه به کمک تور و رینگهای فلزی
عکس سمت چب ساخت لوستر با الهام از طبیعت و به کمک سیمهای انعطاف پذیر

لوستر اتاق بچه با الهام از طبیعت

خلاقیت در ساخت لوستر اتاق بچه

ساخت لوستر اتاق بچه بااستفاده از وسایل موجو د در منزل مانند کاغذ،کره زمین و…

ساخت لوستر اتاق بچه بااستفاده از وسایل موجو د در منزل مانند مقوا،کاغذو…
منبع:http://www.architectureartdesigns.com