لوسترهای جدید

در پس هر دکوراسیون داخلی جذاب یک ایده ی منحصر به فرد نهفته است که با اندکی دقت می توان به آن پی برد. تصاویر زیر مربوط به لوسترهای جدیدی است که به راحتی و با استفاده از مواد بازیافتی (مقواهای کارتن) ساخته شده اند. این لوسترهای جدید در عین سادگی دارای زیبایی و جذابیتی فوق العاده هستند.

این لوسترهای جدید با کمی خلاقیت که شعار DIY است وبا استفاده از مقواهای کنگره ای ایجاد می شوند.مقواهای کنگره ای یکی از مقاوم ترین انواع مقواها می باشند که از ترکیب حداقل سه لایه کاغذ که عبارت اند از کاغذهای لاینر(لایه ی زیر و رو) و لایه ی فلوتینگ (میانی) ساخته شده اند.مقواهای کنگره ای دارای ضخامتهای مختلفی هستند و همین خود یکی از عوامل طبقه بندی آنها است.
علاوه بر خود لوسترها که در نگاه اول بسیار زیبا به نظر می رسند چیزی که بسیار جلب توجه می کند طرحهای هندسی منحصربه فرد آنها است.این لوسترهای جدید می توانند با نصب در هر فضایی انرژی مثبت و زیبایی به آن فضا هدیه کنند.
ساخت این لوسترها کار بسیار ساده ای است .تنها با چند برش لیزری مقوا(برای سهولت و تمیزی از برش لیزری استفاده می شودو) و بادر نظر گرفتن فضاهایی برای اتصالات و به کمک لامپهای led جهت صرفه جویی در مصرف انرژی این لوسترهای جدیدمقوایی زیبا خلق می شوند.
هر کدام از این لوسترهای مقوایی خود یک اثر هنری است که با نصب در هر فضایی و ایجاد نور و سایه در آن ،زیبایی را به آن فضا هدیه می کند.

 

منبع:http://www.designrulz.com