قیمت جدید تشک

امروزه قیمت تشک به یکی از دغدغه های هر شخصی تبدیل شده. خرید تشک خواب جزء یکی از ضروریات می باشد، قیمت تشک یک مسئله مهم برای تهیه سرویس خواب می باشد .

قیمت جدید تشک
قیمت جدید تشک

نکاتی در رابطه با خرید اینترنتی انواع تشک

امروزه داشتن خواب کافی و راحت جزء ضروریات می باشد،چرا که خواب می تواند تمام فعالیت های روزانه شما را تحت الشعاع قرار دهد البته از قیمت تشک هم نباید غافل شد. برای داشتن یک خواب راحت که باعث شود تمام خستگی های روزانه ی شما رفع شود کافیست یک تشک خواب مناسب و راحت تهیه فرمایید تا پس از گذراندن یک روز پرمشغله به خود استراحت دهید.

قیمت جدید تشک

قیمت جدید تشک

انواع تشک

بر اساس نیاز افراد تشک های گوناگون و همچنین قیمت تشک متفاوتی در بازار موجود می باشد. تشک هایی که با نام های گوناگون در بازار وجود دارند هر کدام ویژگی های خود را داشته و قیمت تشک ها نیز متفاوت می باشد که با توجه به تفاوت جنس و امکاناتی که در آن بکار گرفته شده قیمت خرید تشک نیز متفاوت می باشد.

تشک ها در برندهای متفاوتی با نام های رویال، خوشخواب و رویا و دنلپ و برندهای بسیار دیگری در بازار به فروش می رسد که شما می توانید با توجه به نیاز خود و قیمت تشک محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

قیمت جدید تشک

قیمت جدید تشک

دو نوع کلی تشک

هر شخص باید با توجه به آناتومی بدن خود اقدام به خرید تشک مناسب کند. به طور کلی تشک به دو دسته ی کلی تشک فنری و تشک طبی می باشد.

تشک فنری جزء ساده ترین انواع تشک می باشد که به دلیل مناسب بودن قیمت تشک تهیه ی آن از نظر مالی برای هر شخصی با داشتن پایین ترین بودجه ها نیز امکان پذیر می باشد.

نوع دوم تشک خواب، تشک طبی می باشد و همانطور که از نام آن مشخص می باشد مصرف پزشکی داشته و حتما باید به کیفیت آن در زمان انتخاب تشک دقت شود چرا که بی کیفیت بودن آن می تواند آسیب های جدی به اندام شما بزند و شما باید بهترین تشک را انتخاب کنید. قیمت تشک طبی نسبت به قیمت تشک فنری کمی بالاتر می باشد که به طبع از کیفیت و راحتی بیشتری نیز برخوردار می باشد.

قیمت جدید تشک

قیمت جدید تشک

ویژگی یک تشک مناسب چیست؟

تشک مناسب برای خواب و استراحت باید در بردارنده ویژگی های زیر باشد:

  • راحتی: تشک خوب تشکیست که ستون فقرات بدن را در بهترین وضعیت نگه دارد یعنی شکل مهره ها به صورت اس انگلیسی باشد تا کمترین فشار به ستون مهره ها وارد شود. زمانی که خواب هستید وزن بدن شما بین کمر و باسن و کتف ها پخش می شود و نرمی تشک باید به گونه ای باشد که در طول خواب شبانه در وضعیت مناسبی قرار گیرند.
  • دوام: به دلیل اینکه هر فرد در طول شبانه روز ۸ ساعت از تشک خواب استفاده می کند فنر و سایر اجزاء تشک باید از دوام بالایی برخوردار باشند.
  • فضا: اندازه تشک باید با اندام تعداد نفراتی که می خواهند از آن استفاده کنند متناسب باشد تا در صورت حرکت و غلت زدن در خواب فضای کافی وجود داشته باشد. تشک های مسافرتی تنها برای چند شب قابل تحمل می باشند.
  • فنر: نوع فنر ی که در تشک استفاده می شود بر روی کیفیت تشک نقش مستقیم دارند. فنر تشک باید به گونه ای باشد که تکان خوردن شخص در هنگام خواب باعث نوسان بیش از حد آن نشود و شخص دیگر را متوجه آن نکند. همچنین کیفیت فنر باید به صورتی باشد که در طولانی مدت با خوابیدن بر روی آن سر و صدا ایجاد نکند.
  • اسفنج: هر چه وزن و تراکم اسفنج بکار رفته در تشک بیشتر باشد، تشک سفت تر و با کیفیت تر بوده و برای خواب مناسب تر می باشد.
  • محافظ تشک: بعضی از برندهای تشک برای محصول خود یک کاور پارچه ای نیز در نظر می گیرند که در صورت کثیف شدن قابل شست‌وشو می باشد.
قیمت جدید تشک

قیمت جدید تشک

راهنمای خرید تشک

خرید تشکمناسب محتاج در نظر گرفتن پارامتر های بسیاری می باشد که توجه به همه ی اینها می تواند شما را در انجام یک انتخاب درست یاری کند. قبل از خرید تشک باید به این فکر کنید که چرا می خواهید یک تشک تازه بخرید و پارامتر هایی که برای شما اولویت دارند را لیست کنید تا در هنگام خرید بین انواع گوناگون تشک گیج و سردرگم نشوید.

مرحله ی بعدی قیمت تشک می باشد و توجه به بودجه ای که برای خرید تشک در نظر گرفته اید. فارغ از تمام نیاز هایتان و قیمت تشک شما باید به فضایی که تشک در آن قرار می گیرد نیز توجه کنید.

تشک های بسیار کوچکتر از اندام شما مناسب نیست و ابعاد تشک باید به گونه ای باشد که کمی فضا برای غلت زدن داشته باشد و استفاده از تشک بیش از اندازه بزرگ هم امکان جا به جایی و نظافت آن را نیز مشکل می کند و فضای بسیاری را می گیرد که فقط باعث دلگیر شدن اتاق می شود.

در هنگام خرید به ارتفاع تشک هم دقت شود که در مجموع با اضافه شدن ارتفاع تخت بیش از حد با زمین فاصله نداشته باشد که اگر از تخت سقوط کردید آسیب جدی نبینید.