فروشگاه

 Nendo طراح ژاپنی – کانادایی به تازگی بازسازی و طراحی داخلی فروشگاه Seibu Shibuya  واقع در ژاپن را به اتمام رسانده است.Nendo تحصیلات آرشیتکتی خود را در سال ۲۰۰۲ در ژاپن به پایان رساند و استودیو Nendo را در همین سال تاسیس نمود. وی در سالهای بعد شعبه هایی را در میلان و مکانهای دیگر افتتاح نمود.

در طراحی داخلی بخشی از این فروشگاه که به کلاه ه اختصاص داده شده ، کلاه ها به شکل چتر و به صورت ستونهای عمودی و منظم دور تادور مکانهایی برای نشیمن چیده شده اند.به کمک این کلاه ها همراه با پس زمینه صورتی کم رنگ دیوارها و نیز طراحی ابری شکل سقف که در ارتفاع های مختلفی گسترش یافته ، فضایی زیبا و صمیمی و در عین حال پویا ایجاد شده است.

در این فروشگاه و در طراحی داخلی فضای مربوط به مد و لباس، المانهای متفاوتی تحت تاثیر یک پارک اروپایی طراحی و به کار گرفته شده است.فضا متشکل از یک تم رنگی یکنواخت است ودر بخشهای مختلف آن تصاویری از سرگرمی های پارک وجود دارد.کانسپت اصلی این طبقه شبیه به یک سیرک است سایبانها و چادرها در کنار دیوارها با الهام از فرم چادرهای سیرک و برای شکل دهی به غرفه های فروشگاهی طراحی شده است.نوع الگوی کف و طراحی مورب آن ، بازدیدکنندگان این فروشگاه را به سمت غرفه ها هدایت می کند.