فروشگاه دوست داشتنی ،gelatoدر پرو

این فروشگاه دلپذیرکه مانند یک کارخانه شکلات سازی به سرعت می تواند نظر شما را به خود جلب نماید، در شهر Arequipa ، دومین شهر پرجمعیت پرو واقع شده است.

این مکان شبیه به غارها وبا الهام از سقف غارها از گلفهشنگ(ستونهای آهکی مخروطی شکل معلق در سقف غار ها که در نتیجه. چکیدن آب سقف غار بوجود میاید .) طراحی شده است.متریال استفاده شده برای شکل دادن مثلثهای منشوری، ام دی اف(فیبر با چگالی متوسط) است که شبیه لوگوهای شرکت رنگ آمیزی شده است.

در میان این منشورها ، سیستمهای نوری جانمایی شده است.این مغازه از ترکیب طرحهای مثلثی با حجاری هاو نقاشیهای برجسته کوتاه و بلند که سرتاسر سنگ چینی های سفید را پوشانده است تشکیل شده که این کاربه منظور نمایش یک مجموعه یخی می باشد که با انفجار رنگها یک اتمسفر شیرین و جذاب به وجود خواهد آمد.

سبزو نارنجی و بنفش این رنگ ها در دایره رنگ در ۳ نقطه مساوی قرار گرفته اند. (سه گوشه مثلث متساوی الاضلاع). هارمونی در رنگ های سه گانه کاملا پر تحرک هستند، حتی اگر آن ها بسیار کم رنگ و یا ترکیب شده با خاکستری به کار برده شوند. برای داشتن یک هارمونی سه گانه موفق باید توازن را دقیقا رعایت کرد؛ یک رنگ را رنگ اصلی و دو رنگ دیگر را پایه آن قرار دهید.

رنگ های متشابه، رنگ هایی هستند که در دایره رنگ در کنار هم قرار دارند. این رنگ ها معمولا با یکدیگر خیلی خوب جور می شوند و صحنه و طرح های زیبایی را به جا می گذارند. این رنگ ها در طبیعت به راحتی پیدا می شوند و هارمونی ای که به وجود می آورند بسیار دل نواز است. به یاد داشته باشید که به هنگام استفاده از این نوع رنگ ها، کنتراست و تضاد کافی را داشته باشید. یک رنگ را به عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید، رنگ دوم رنگ حمایت کننده و رنگ سوم (ترکیب شده با سیاه، سفید یا خاکستری) به عنوان تقویت کننده آن.