عکس کاغذ دیواری

Kerrie Brown بانوی خلاق و دکوراتور فیلمهای بین المللی و نامزد دریافت جایزه ی  اسکار برای طراحی صحنه و لباس فیلم Babe  به تازگی برند طراحی خود در سیدنی استرالیا را پایه گذاری نموده است. وی در استودیوی خود در Woollahra ،مجموعه ای پرجنب و جوش و تئاتری از تصاویر گرافیکی و الگوها و تصاویری چاپی برای استفاده روی پارچه ، کاور چراغ و کاغذ دیواری و.. را ارائه نموده است.در ادامه عکسهای کاغذ دیوارهای طراحی شده توسط وی را مشاهده خواهید کرد.

مجموعه ی طراحی شده توسط وی شامل تصاویر خلاقانه ای است که به وسیله متنها ، خطوط و نقاشی ها ورنگها پوشیده شده و بدین ترتیب کلاژی دیجیتال وپویا ایجاد شده است.این کلاژ ترکیبی از سبکهای مختلف هنری ، دوره های زمانی متفاوت و نشانه های فرهنگی است.

در فستیوال Maison&Objet در سال ۲۰۱۶ واقع در میامی Brown طیف وسیعی از طرحهای گرافیکی و جسورانه ی خود مربوط به مجموعه ی کاغذ دیواری را ارائه نموده است که این مجموعه قابل استفاده در محیطهای تجاری واداری است.

Brown در مورد فعالیتهای حرفه ای خود می گوید :درست است که طراح صحنه بودن شبیه به طراح دکوراسیون داخلی بودن است اما زمانیکه طراح صحنه هستی باید جهانی را برای شخصیتهای خیالی فیلم خلق کنی ولی هم اکنون من جهان را برای شخصیتهای زندگی خلق می کنم ، من عاشق کار با مردم واقعی و طراحی فضاهایی برای زندگی آنها هستم.