عکس مبل راحتی

یکی از مهمترین گام های دکوراسیون اتاق نشیمن استفاده از سرویس مبل راحتی خوب است. دراین مقاله ۱۰عکس مبل راحتی متفاوت را که می تواند برای ایجاد یک فضای فانتزی و متفاوت الهام بخش باشدبرای شما درنظر گرفته ایم:

پارچه این مبل راحتی به نام Pixel Sofa به وسیله تولید کننده دانمارکی Kvadrat و براساس طرحی از Zuzunaga دانش آموخته کالج هنری رویال طراحی شده است. تنوع رنگ این مبل راحتی چشم هر بیننده ای را خیره می کندو مسلما علاقه مندان به طرح های خاص از آن استقبال می کنند.

Hollywood Stardom Sofa قطعه ای از مبلمان است که می تواند شکوه هالیوود را به خانه بیارود. این مبل راحتی از بهترین چرم ایتالیایی ساخته شده و بسیار راحت است.

این مبل راحتی که از طرح فرش ایرانی الهام گرفته شده به نام East meet West نام گذاری شده و طراح آن Tonio de Roover است.

این مبل چند منظوره بی نظیر smart sofa نامیده می شودو از آن می توان برای خواب و استراحت نیز به خوبی استفاده کرد.

“Do Lo Res” طراحی خلاقانه ای برای مبل راحتی است که به وسیله Ron Arad انجام شده.و از چندین مکعب نرم با ارتفاع های مختلف تشکیل شده.

Home Sweet Home Sofa مبل راحتی جالبی با بخش خارجی دارای روکش و جلاست. روکش بخش چرم قابل جابجایی و تعویض است. این مبل راحتی حسی شبیه به یک اتاق به انسان می دهد.

Patchwork یا همان چهل تکه خودمان دستمایه کار Lisa Whatmough ازشرکت Squint Limitedبرای خلق این کارقرارگرفته . این مبل راحتی شاد هر فضای تاریک و خموده ای را به محیطی دوست داشتنی تبدیل می کند و نقطه توجه بی نظیری در فضا ایجاد می کند.

Lava Sofa طراحی مشترکی از Kristen Antje Hoppert و Steffen Kroll برای شرکت Core furniture است. نرمی و راحتی این مبل راحتی و تنوع امکان استفاده از آن جزو ویژگی های آن است.

Volant Sofa به وسیله Patricia Urquiola طراحی شده ومجموعه آن شامل مبل راحتی ، مبل دسته دارتک ، صندلی و چهارپایه می شود. این مبل راحتی درحین متفاوت بودن و سبکی از راحتی زیادی برخورداراست.

Flexform Oltre sofaدارای پشتی با فریم آلومینیوم و پلی اورتان است که طراحی بسیار ساده و صمیمی دارد. درهرفضایی می توان از قابلیت های مختلف این مبل راحتی استفده کرد.