عکس دیزاین خانه
معماری و دکوراسیون خانه

عکس دیزاین خانه

۰
(۰)

این مکان ، خانه ای نو ،برای یک زوج کارآفرین با سه فرزند مدرسه ای می باشد.در طراحی ، زندگی روزمره عادی افراد خانه و موارد احتمالی ملاقات مربوط به نمایندگی و لحظات آن ها با دوستان نیز در نظر گرفته شد.

این خانه ، روی زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع ، با دو طبقه احداث شد.طبقه پایین شامل فضای نشیمن است که در ارتباط با طبیعت است و با توجه به مورفولوژی زمین ، زیرزمین و گاراژ را پنهان می سازد.

طبقه بالا ، با یک تراس بزرگ ، شبیه یک کشتی درحال لنگرگیری ، محصور شده است. استخر شنا در باغ قرار دارد.تراس به عرض ۵ متر در مقابل اتاق نشیمن قرار دارد.از گرمای شومینه می توان در بیرون و داخل فضاهای نشیمن لذت برد.

کشوی پنجره های شیشه ای بزرگ، با موتورهایی با قدرت بالا ، فعال می شوند.در تراس، یک میز غذاخوری برای صرف غذا در بیرون و امکانات برای تهیه کوکتل و مهمانی تعبیه شده است.

در طبقه همکف ، یک فضای باز بزرگ ، مجهز به یک آشپزخانه باز و یک میز غذا خوری ۴ متری، که از تخته های چوبی تولید شده از کارخانه صاحب خانه برای ساخت آن استفاده شده است ، برای سپری کردن اوقاتی خوش در کنار هم ،وجود دارند.

عکس دیزاین خانه نشان می دهد که این خانه بزرگ آمادگی برای پذیرش مهمان های زیادی دارد.

از نورپردازی مدرن برای زیبایی بیشتر فضا و ایجاد حس دکوراسیون مدرن استفاده شده است.

دیزاین آشپزخانه و به کارگیری وسایل مدرن درآن همراه با پنجره بزرگ متصل به آن این بخش خانه را کانونی برای توجه و استفاده لذتبخش خانواده کرده است.

دراتاق خواب این خانه نیز پنجره های بزرگ امکان استفاده حداکثر از نور را فراهم کرده است.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط