عکس دکوراسیون داخلی منزل

عکسهای زیر مربوط به دکوراسیون داخلی منزلی در citta studi یکی از محله های شهر میلان ایتالیا می باشد.

در اواخر قرن ۱۹ ، یک فروشنده ی ماشین تحریر خانه ای ساده ای را در citta studi یکی از محلات میلان ایتالیا برای خود ساخت.از آنجاییکه وی از اقشار متوسط جامعه بود ،طراحی دکوراسیون بسیارساده و بی تکلف را برای منزل خود برگزید. piero fornasetti پسر خانواده در دالانهای پیچ در پیچ خانه بزرگ شد وی بعدظهرهای خود را به نقاشی و طراحی و جدا کردن عکس از روزنامه و مجله می گذراند .در سنین جوانی وی کلکسیونی بی نظیر از تصاویر را گردآوری کرده بود.
در زمان جوانی وی تصمیم گرفت دیوار سکونتگاه خانه ی قدیمی پدری اش را به یک کارگاه شگفت انگیز هنری و صنعتی خلاقانه و متفاوت تبدیل نماید.وی میراث پدری اش را به یک مکان جادویی و مملو از اجناس و آثار هنری شگفت انگیز مبدل کرد، اجناسی قدیمی از گنجینه های ظریف گرفته تا مبلمان آنتیک،نقاشی،چاپ،شیشه های رنگی ،مجسمه های کوچک و کتابهای قدیمی.به تازگی barnaba پسرpiero fornasetti ارث پدری خود را در دست گرفته و به نمایش آثار هنری پدر پرداخته است.

barnaba دربهای خانه ی پدری خود را برای کارگردان ایتالیایی virgiliovilloresi گشوده است و این کارگردان ایتالیایی به زیبایی هر چه تمام تر آثار fornasetti را به تصویر کشیده است.جهان تخیلی که توسط این کارگردان ایتالیایی در فیلم خلق شده ، آزاد از گرانش است . پروانه های کاغذی از سطح میز بلند شده و رو به آسمان در حرکت اند.صفحات معروف fornasetti که روی آن تصویر خواننده ی معروف اپرا lina cavalieri در حالتهای مختلف چاپ شده نیز حال و هوایی خاص به فضای فیلم بخشیده است.دیواری از منزل از آینه های کوچک و بزرگی پوشیده شده که هریک منعکس کننده فضای نشیمن هستند و حس و حالی پر اوهام را در زاویه ای از دوربین ایجاد کرده اند.در ادامه تصاویری از این دکوراسیون شگفت انگیز را مشاهده می کنید.