طراحی ویلا یی متفاوت در لس آنجلس
معماری و دکوراسیون خانه

طراحی ویلا یی متفاوت در لس آنجلس

۰
(۰)

با ورود به خانه از درب جلویی بنا ،می توان فضاهای نشمین و حیاط خلوت پشت بنا را نیز مشاهده کرد .به عبارت دیگر می توان گفت دید به فضاهای مختلف وجود دارد. کلیه فضاها به صورت لوکس طراحی شده و به گفته تیم طراحی ، طراحی این بنا به قدری خاص است که می توان درآن هنر واقعی زندگی کردن را تجربه کرد.

با استفاده از رنگ های متضاد و در عین حال هماهنگ ،مانند زغالی و پرتقالی دودی محیطی منحصر به فرد در طراحی این ساختمان ایجاد شده و همین موضوع وجه تمایز این ساختمان با دیگر ساختمانهای این منطقه است. به عبارتی دیگر می توان گفت این نوع انتخاب رنگ به قدری خاص است که کمتر می توان مشابه آن را دید.

استفاده از دیوار جدا کننده و همچنین متریال و بافتهای مختلف مانند کفپوشهای چوبی با تم های رنگی متنوع ،استفاده از آب در فضاسازی، باعث افزایش حس هنری شده است و به همین دلیل، حضوردر چنین فضایی آرامش را به دنبال دارد. و از جذابیتهای این ویلا محسوب می شود.

در فضای داخلی نیز به جزییات توجه شده است.استفاده از رنگهای بیرونی در درون ویلا برای انتقال و امتدادحس بیرونی به درون ساختمان، استفاده از متریال چوب و استفاده گسترده از نور با عث ایجادفضایی زنده و طبیعی در محیط داخلی شده است.بازی با خطوط در فضای داخلی نیز چشم نواز است.این نوع معماری یک جنبه جدید و بهبود یافته از طراحی است که به ندرت دیده می شود و به همین خاطر قابل تحسین است.

منبع:http://www.contemporist.com
سال:۲۰۱۵
مکان:Los Angeles
تیم طراحی:Amit Apel

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط