طراحی ویترین فروشگاه

هنرمند هلندی به نام  Levi Van Veluw در ادامه ی همکاری های خود با خانه ی مد Hermès ویترین یکی از بوتیکهای این برند واقع در میدان مدیسون نیویورک را طراحی کرده است. میدان مدیسون ، نام تقاطع و محله‌ای بسیار مشهور در بخش منهتن شهر نیویورک است. این میدان یک مرکز مهم تجاری و توریستی شهر نیویورک محسوب می‌شود.ویترینهای این بوتیک به شکلی لوکس طراحی شده اند و عابران می توانند تک محصولی مانند کیف،کفش ، کلاه و… را در پس زمینه ای پرجنب وجوش مشاهده نمایند.

هرمس ، نام برند معتبر فرانسوی است که بیش از ۱۵۰ سال صدرنشین فهرست معتبرترین برندهای شناخته شده در جهان بوده است.این برند یکی از با ارزش ترین ولوکس ترین برندها در جهان می باشد. تیری هرمس بنیان گذار این برند ، در سال ۱۸۰۱ به دنیا آمد وی علاقه زیادی به طراحی و تولید افسار اسب به طور دستی داشت و خانه مد هرمس نیز در ابتدا بر پایه ی فروش افسار حیوانات بنا شد. در دهه ۳۰ میلادی نخستین شال‌های برند هرمس به دنیا معرفی شدند و در سال ۱۹۳۷ نخستین کارخانه طراحی و تولید شال این برند نیز راه‌اندازی شد.

کانسپت طراحی این ویترین تازیدن در طبیعت نام دارد که در آن به خوبی ، تاریخچه ی برند هرمس قابل مشاهده است .این ویترین از سه جعبه ی چوبی سه بعدی که هرکدام مزین به یکی از شالهای ابریشمی هرمس می باشند تشکیل شده است . levi van veluw ، همچنین , عطر جدیدی که با نام Galop (تاخت، تازیدن) و در شیشه ای به شکل رکاب اسب به بازار عرضه خواهد شد را نیز با پیروی از همین تاریخچه طراحی کرده است.

Levi Van Veluw در مورد طراحی ویترین این بوتیک می گوید: آرزوی من طراحی یک اثر هنری به شکلی کامل بود، فضایی که با قرارگیری شیئی در آن به صورت یکپارچه به نظر برسد. طراحی ویترین این بوتیک برای من یک شانس بزرگ بود.فرصتی که هنگام طراحی فضاهای گالری ونمایشگاهی نمی توان آن را تجربه کرد.