طراحی نشیمن در فضای باز

آب و هوای خوب تابستان مخصوصا در بعد از ظهرها، عصر ها و شب ها ، فرصت مناسبی است برای استفاده از فضای باز. با اینکه خانه های امروزه تبدیل به آپارتمان های نقلی شده اند اما بسیاری از آنها دارای بالکن، تراس، پاسیو و پشت بام هستند که می توان از آنها برای استفاده از این هوای خوب بهره برد.

ایجاد مکانی برای استراحت در فضای باز، به طرز شگفت‌انگیزی، آسان است، جایی که بتوان دریک بعدازظهر زیبا به مطالعه کتابی نشست و یا مقدمات جشن کوچک شبانه‌ای را درکنار باربیکیو و زیر نور ستارگان آماده ساخت. شما به آسانی می‌توانید پاسیو و یا تراس خود را به یک فضای سرگرم کننده زیبا تبدیل کنید. استودیو طراحی SVOYA ،یک فضای باز و استراحت زیبای چند منظوره را در Dnepropetrovsk،اکراین طراحی و اجرا نموده است . از جمله ویژگی های این طرح زیبا ، قرار دادن فضای نشیمن در ترازی پایین تر از محیط اطراف وقرار دادن صفحه نمایشی بزرگ برروی یکی از سطوح برای نمایش فیلم می باشد.

فضای جمع و جورو گرم پاسیو در مرکز Dnepropetrovsk ،به یک فضای چندمنظوره تبدیل گشته تامالکین بتوانند بخشی از وقت خود را به استراحت و لذت از طبیعت زیبای اطراف بگذرانند.

با استفاده از یک پروژکتورلیزری نور و ایجاد بازی های نور و رنگ های متفاوت بر روی سطوح طرح ،فضایی با اتمسفری خاص شکل گرفته است . فضایی مخصوص بازی کودکان برای راحتی و آرامش بیشتر ،نیز جانمایی و طراحی گشته است.

باا ستفاده از متریالی طبیعی مانند چوب ، آجر ، سنگ ،فلز و صفحات توری مانند و ترکیب آنها باهم فضایی گرم و صمیمی برای مخاطبین ایجاد شده است.

استفاده از پانلهای بتنی ولی نه با جزییات و خیلی زیاد(که باعث ایجاد حس بدی در طرح شود) موجب استحکام در ساخت شده است.سقف با شیشه هایی با ته رنگ و سیستم مه آلود امکان استفاده از یک محیط راحت در هوای آزاد حتی در یک بعد از ظهر گرم را فراهم می کند.