طراحی دکوراسیون

هتل Monemvassia ودر سمتی دیگر رشته کوههای . اتاقها و سوییتهای این پروژه به کمک متریالهای موجود محلی بازسازی شده اند و به همین خاطر است که فضاها هنوز هم رنگ و بوی گذشته را دارند.لایه های فریبنده ی سازه این عمارت ، سنگهای برش خورده ای هستند که کنار یکدیگر قرارگرفته اند و روی […]

هتل

خاطرات تاریخی ، طبیعت، مادیت و …همه در یک اثر زیبای معماری جمع شده اند و به عبارت دیگر افراد با اقامت در آن می توانند گذر در زمان را لمس کنند.

آب عنصر اصلی این طراحی است و در طی سالیان متوالی حاصلخیزی را به این مکان آورده است.جریان طبیعی آب ازکوه سرچشمه گرفته و در سایت پروژه جریان دارد. آب مانند رودخانه ای تا نزدیکی مخزن آب این عمارت که استخر بنا به کمک آن پر می شود امتداد می یابد.این ساختمان از دید فوق العاده ای به اطراف برخوردار می باشد در سمتی از آن قلعه تاریخی

mso-ascii-theme-font:minor-latin;Calibri;mso-fareast-theme-font:

minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-font-family:Arial;

mso-bidi-theme-font:minor-bidi;mso-ansi-language:EN-US;mso-fareast-language:

EN-US;mso-bidi-language:AR-SA”>Taygetus واقع شده است

اتاقها و سوییتهای این پروژه به کمک متریالهای موجود محلی بازسازی شده اند و به همین خاطر است که فضاها هنوز هم رنگ و بوی گذشته را دارند.لایه های فریبنده ی سازه این عمارت ، سنگهای برش خورده ای هستند که کنار یکدیگر قرارگرفته اند و روی آنها را لایه ی ضخیمی از گچ پوشانده است.دیوارهای داخلی این عمارت الگوهاو طرحهای سنتی و قدیمی دارند. سقفهای این عمارت یا هنوز سنگی و گنبد شکل هستند و یا تیر چوبی می باشند.فضای مربوط به آبگرم این عمارت دارای طراحی دکوراسیون و نورپردازی جالبی است مهمانان از فضایی با نور کم در بخش پذیرش به اتاقهایی پرنور هدایت می شوند و بنابراین تجربه ای جذاب و متفاوت خواهند داشت.

هنگام بازسازی بخشی به این عمارت جهت جانمایی فضاهایی بیشتر اضافه شده است این بخش در واقع یک مجاورت هیجان انگیز بین دو معماری تاریخی و معاصر است.الگوها و نقوش قدیمی به صورت استادانه در این بخش پلان استفاده شده است.