دکوراسیون داخلی اتاق

هنرمندی به نام Peter Zimmermann دکوراسیون داخلی اتاقهای گالری Für Neue Kunst در شهرصنعتی Freiburg آلمان را به یک بوم رنگی و در واقع یک اثر هنری بزرگ تبدیل کرده است.

ساختمان این گالری زیبا قبل از تغییرکاربری در واقع یک مدرسه ی دخترانه ی قدیمی به نام” ّFreiburg School ” بوده است.طراحی داخلی این گالری بسیار زیبا و جالب توجه می باشد.کف آن که مساحتی حدود ۴۲۵ مترمربع است توسط رنگهای براق رزین پوشیده شده است.این رنگهای زیبا که انگار روی بوم بزرگی شناور هستند فضای جذاب و انتزاعی زیبایی را در اتاقهای گالری به وجود آورده است.
در این گالری از بازیدکنندگان دعوت می شود که در این فضای رویایی و وسیع راه رفته ، بنشینند و بدین ترتیب با تامل در رنگها مفهوم و فضای گالری را بهتر درک کنند.یکی دیگر از بخشهای جذاب این دکوراسیون سری جدید نقاشی های رنگ روغن روی دیوار است. ارتباط عجیبی بین این کفپوش رنگارنگ اپوکسی واین نقاشی ها که در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته وجود دارد.
دیزاین داخلی این موزه نه تنها پژواکی از تجسم قبلی این مکان به عنوان مدرسه ی دخترانه می باشد بلکه به نوعی ترسیمی از خطوط فکری هنرمند در مورد ارتباطات و آموزشهای جدید می باشد،به عنوان مثال می توان به شباهت قابلیت افزودن تب های متعدد در یک پنجره مرورگر اینترنت و لایه های مختلف رنگی درکفپوش ها اشاره کرد.ترکیب این لایه های رنگی با خطوط منحنی علاوه بر زیبایی و انعکاس خطوط فکری هنرمند حس دعوت کنندگی در اتاق ها را نیز تقویت می کند.