طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی این خانه ی زیبا واقع در لهستان توسط استودیو طراحی Widawscy Studio Architektury و به کمک سه رنگ آبی و سفید و خاکستری انجام شده است.

این خانه برای یک خانواده پنج نفره طراحی شده و کارفرمای آن خواهان دکوراسیونی مدرن و طرحی با کبفیت بوده است.به همین خاطر استودیو طراحی Widawscy Studio Architektury تعدادی از عناصر دکوراسیون این خانه را به صورت سفارشی طراحی و اجرا نموده است.
در طراحی دکوراسیون این خانه سعی بر این بوده که فضاها حدالامکان روشن باشند.بنابراین رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی مورد استفاده قرار گرفته و از رنگ آبی به عنوان یک رنگ متمایز و جذاب برای کامل کردن دکوراسیون استفاده شده است به عنوان مثال مبلمانهایی که نقاط کانونی فضاها هستند ، به رنگ آبی می باشند، مانند مبلمان نشیمن در فضای نشیمن ، تخت خواب در فضای اتاق خواب و…
طراحی این خانه طبق خواست کارفرما به صورت پلان باز انجام شده است . این نوع طراحی امکان برگزاری آسان مهمانی و جشن را برای صاحبخانه فراهم ساخته است، رنگ آبی جهت تفکیک فضاها از یکدیگر نیز استفاده شده است.میز ناهارخوری رازی پنهان است ، میز بیلیارد درواقع همان میز ناهارخوری است.

کابینتهای آشپزخانه شبیه به کمدهایی هستند که در زیر تلویزیون استفاده شده اند. کابینتها نیز برای ایجاد فضایی بزرگ و روشن به رنگ سفید انتخاب شده اند.

هود بالای جزیره جهت همخوانی با جزیره به صورت زاویه دار طراحی شده است.ودر نهایت پله های این خانه ترکیبی از بتن و شیشه ورنگ سفید است که در همخوانی کامل با دیزاین سایر فضاها می باشد.