طراحی دکوراسیون داخلی

به گفته طراح این پروژه ،Ons Dorp ساختمان مدرسه ای است، که به آپارتمان های مختلف تبدیل شده است.طراحی دکوراسیون داخلی این مجموعه نیز به وسیله همین گروه طراحی انجام شده است .

این آپارتمان به خصوص ،برای یک خانواده ی چهار نفری طراحی شد.اتاق استراحت معلمان ، به اتاق خواب ها و کلاس ها به فضای نشیمن تبدیل شدند.

به دلیل بلند بودن ارتفاع سقف مدرسه ،در طراحی دکوراسیون داخلی ما فضاهایی بزرگ ساختیم تا اعضای خانواده در کنار هم باشند. بدین معنی که ما توانستیم آشپزخانه،اتاق نشیمن ، اتاق غذاخوری،مکان بازی کودکان و فضای کار را ادغام کرده و به یک فضای واحد تبدیل کنیم.

دردکوراسیون داخلی ، طراحی انباری برای خانه ای با دو بچه در آن ضروری می باشد.در نتیجه بخش هایی در زیر راه پله ها تعبیه شد که نه تنها بچه ها بتوانند اسباب بازی هایشان را آن جا بگذارند بلکه بتوانند در آنجا بنشینند و بازی کنند.

استفاده از رنگ های شاد و مصالح متنوع باعث ایجاد فضای داخلی شاد و سرزنده شده است که باعث لذت و آرامش اعضای خانواده در این فضا می شود.

طراح این مجموعه در انتها گفت:کف های بتنی وراه پله های فولادی ، هنوز به ساختمان هویت یک مدرسه را القا میکرد.اما با ترکیب تخته های چند لایه ، آن را به خانه ای گرم و روشن مبدل ساختیم.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه آن را به محیطی روشن و باز تبدیل کرده است.