طراحی دفتری خلاق در رومانی

آماده سازی یک دفتر کار خوب یعنی ایجاد یک فضای کار عالی برای کارمندان. وقتی افراد در حال انجام فعالیت شغلی خود هستند، هر کاری که باشد، یک دفتر کار با طراحی داخلی خوب با عناصر مرتبط و الهام بخش در زمینه همان شغل بهترین چیز برای کارمندان است، چه آن دفتر کار رنگی باشد چه دارای یک طراحی ساده. ذهن کارمندان در چنین محیطی فعال تر شده و خلاقیت و کارآیی شان بیشتر خواهد شد.

طراحی دفاتر خلاق امروز ه به شدت در حال افزایش است.این طراحی می تواند از یک نوشته خلاقانه روی دیوار تا طراحی مبلمانی خاص گسترش داشته باشد. استودیو طراحی رومانیایی Manole Zece،بر اساس دو کتاب شازده کوچولو و آلیس در سرزمین عجایب اقدام به طراحی دفتر کار Lowe&Partners نموده است. طراحان این دفتر کار ،قطعات و شخصیت هارا با احتیاط و به گونه ای برگزیده اند، که فضایی خیال انگیز ایجاد کنند.این دفتر در زمینه ی تبلیغات،فعالیتهای رسانه ای و بازاریابی اینترنتی فعالیت می کند.

کسانی که در این دفتر مشغول به کار هستند افرادی خلاق و پویا می باشند بنابراین معماران برای طراحی هر فضایی داستانی را برگزیده اند و آن را درطراحی لحاظ کرده اند .علاوه بر این تیم طراحی یک بخش تکمیلی ساده و یک پالت رنگی خنثی را در فضاهای باز برای ایجاد یک پس زمینه ی آرام برگزیده است.

منبع:http://www.designrulz.com
سال ساخت :۲۰۱۵
مکان پروژه:رومانی