طراحی داخلی ساختمان

stadio vara ، این خانه ۳طبقه را برای خانواده ای در سانفرانسیسکو طراحی کرده است.طراحی داخلی ساختمان با توجه به فرم عمودی آن و قرارگیری اجزای خانه درسه طبقه درنوع خود بسیار جذاب و قابل طرح است.

طراح این پروژه گفت: ما موفق شدیم فرصت استثنایی طراحی این خانه جدید را در Sanfrancisco بدست آوریم. همچنین بهره مندی از ترتیب عمودی آن برای رسیدن به نوعی تمایز در طراحی داخلی ساختمان بسیار حائز اهمیت بود.

این سه طبقه فضای مجللی را با وسایل مورد استفاده درآن ایجاد می کند که یک رویکرد منظم و ظریف به مبلمان و سطوح و جزییات می دهد و همچنین یک برنامه چند عملکردی برای خانواده ۴ نفره ایجاد می کند.

درطراحی داخلی ساختمان، طبقه اصلی به فضا های بزرگ برای سالن و آشپزخانه تقسیم شده که با احجامی مثل شومینه ، سرویس بهداشتی و آبدارخانه در هم آمیخته شده است.

متضاد آن، طبقه بالا دارای پله ای مارپیچی در مرکز ساختمان است که به سرویس های خواب دسترسی دارد.طبقه پایین، از لحاظ فضا و متریال مورد استفاده متمایز است و به عنوان فضای سرگرم کننده و محیط خصوصی عمل می کند.

نمای ساختمان درتقابل با نورهایی که ازداخل به بیرون می تابد و تاثیر رنگ های مورد استفاده در طراحی داخلی ساختمان درشب درخشش چشمگیری دارد.

ظرافت در استفاده از تزئینات و دکور مناسب برای ایجاد فضایی گرم و خانوادگی در تمام فضا به چشم می خورد.

میز ناهارخوری با تزئینات جانبی و لوستر مدرن مورداستفاده دربالای آن فضایی گرم ودوست داشتنی را برای دورهم جمع شدن اعضای خانواده ایجاد کرده است.

استفاده از تزئینات دیواری مناسب درکنارچوب به ایجاد حس مشترک ولی اختصاصی درگوشه گوشه خانه کمک کرده است.

تزئینات سرویس بهداشتی بسیار ساده و درعین حال درهماهنگی کامل با کل طراحی داخلی ساختمان درنظر گرفته شده است.