طراحی داخلی رستوران la condesa

گروه PLASMA NODO در شهر کلمبیایی مدلین، طراحی داخلی رستوران جدیدی به نام la condesa را به اتمام رسانده است.یکی از ویژگیهای خاص این رستوران این است که فضاهای غذاخوری با فضاهای اجتماعی ترکیب شده است.

درطراحی داخلی این رستوران،یک ارائه قوی و زیبا از سبک مدیترانه ای به نمایش گذاشته شده است.سبک مدیترانه ای،یکی از شادترین و جسورانه ترین سبکها برای طراحی دکوراسیون است. در این سبک تلفیق رنگ ها و بافت ها حرف اول را می زند. چیزی که در این سبک طراحی دکوراسیون بیشتر به چشم می خورد استفاده از رنگ های خالص است.رنگ غالب در رستوران های مدیترانه ای سفید است و به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ محیط را بزرگتر می کند و به روشنی فضا نیز کمک می کند. رنگ های آبی که در این سبک استفاده می شوند شما را دقیقا یاد دریا می اندازد.

تمامی وسایل بکار رفته در رستوران از کلی ترین تا جزئی ترین مانند: مبلمان،پالت رنگی ، وسایل تزیینی ،کارد و چنگال و … به دقت انتخاب شده و فضا را برای استقبال و پذیرایی از مهمانان آماده کرده است.

رستوران از سه حوزه اصلی تشکیل شده است: یک تراس که به مهمانان اجازه می دهد از شب همراه با غذاهای مختلف و منوی نوشیدنی لذت ببرند و اوقات خوشی را داشته باشند. یک بارکه به عنوان محلی برای ملاقاتهای کوتاه و صرف نوشیدنی و تنقلات طراحی شده است و یک سالن شامل ،مبلمانی راحت در یک زمینه گرم و صمیمانه و روشن است.