طراحی داخلی آپارتمان

یک طراح مد جوانان ، از SABO خواست تا برای به حداکثر رساندن فضای آپارتمانش که در پاریس واقع است تجدید نظر کند.طراحی داخلی آپارتمان نظر این طراح مد رافراتر از انتظاراو برآورده ساخت.

به گفته طراح این پروژه طراحی داخلی آپارتمان شامل حذف چند بخش و ایجاد دیواری ضخیم و چند منظوره به عنوان پله،دفتر،کمد،صفحه نمایش،انبار پارچه،منبع نور طبیعی و مصنوعی ویا پارتیشن بندی کشویی می باشد.

مبلمان متخلخل باعث می شود تا نور طبیعی، به کریدور مرکزی و هم چنین قسمت های قاب بندی شده ی بین اتاق خواب جدید و اتاق نشیمن برسد.

پله های با پیشانی های متناوب یک راه پله، تپه ها و فرهنگ کوهنوردی Montmartre را تداعی می کنند.

طراحی داخلی آپارتمان به گونه ای هماهنگ و برای افزایش حد اکثری فضا انجام شده است.

در آشپزخانه،داخل یک باغچه کوچک عمودی ، گیاهان معطر تازه تولید می شوند که در معرض نور مستقیم خورشید و همچنین نور مصنوعی می باشند.

یک زهکش ۵ سانتی متری به پیشخوان فولادی آشپزخانه جوش داده شده است.کف آپارتمان ترکیبی از نوارهای لغزان طبیعی از رنگ های مختلف است.

طراحی یک آشپزخانه مدرن باعث شده طراحی داخلی آپارتمان بسیار مدرن و مطابق جایگاه و سلیقه کارفرمای پروژه باشد.

سیستم روشنایی بسیار ساده و جذابیت آن به بهره برداری بهتر از فضای آشپزخانه و تاثیر کلی طراحی داخلی آپارتمان کمک شایانی کرده است.

استفاده از رنگ سفید در طراحی داخلی آپارتمان موجب ایجاد تصویر ذهنی منطبق با خواست کارفرما یعنی بزرگ تر دیده شدن فضا شده است.

استفاده از کفپوش و تزئینات رنگی فضای عمدتا سفید مجمو عه را گیراتر کرده است و به طراحی داخلی آپارتمان کیفیتی متمایز داده است.