طراحی خلاقانه برای نگهداری مجلات
طراحی صنعتی

طراحی خلاقانه برای نگهداری مجلات

۰
(۰)

این میزهای عسلی به دلایل مختلفی مورد توجه هستند.اول از همه شکل هندسی آنها که ایستایی را تامین می کند و بعد تنوع متریال و بافت و رنگ که آنها را متمایز می کند.علاوه بر این، قسمت پایینی یک فضای ذخیره ایده ال را برای نگهداری کتاب و مجله شکل می دهد.

این چهارپایه که Magino نامیده می شود چیزی برای مخفی کردن ندارد.این یک طراحی شفاف و مینیمالیستی است که توسط کریم رشید طراحی شده است.به علت استفاده از اکریلیک شفاف می تواند در دکورهای مختلفی استفاده شود و با سایر اقلام دکوراسیون تداخل نداشته باشد. این چهارپایه به وسیله دوپایه خم شده که فضایی را برای نگهداری مجلات ایجاد می کند می ایستد. طراحی ساده و ظریف است و به میز قابلیتی همه کاره می دهد.

زیبایی این میز از انتخاب متریال مورد استفاده آن است.میز کاملا ساده است واز سطحی مستطیل شکل و چهار عدد پایه مورب تشکیل شده است.سطح رویی پوشش چرمی جذاب دارد که دو تا جیب برای نگهداری مجلات ایجاد کرده است.این پوشش چرمی قابل تعویض است، به این معنا که شما می توانید ظاهر میزتان را با توجه به محیط اطراف و یا سلیقه خود تغییر دهید.

میز اوریگامی به شما این امکان را می دهد که مجلات را زیر سطح مستطیل شکل شفاف آن ذخیره کنید.این میز توسط Sophia Slingerland وازآلومینیوم طراحی و ساخته شده است و فرم بسیار ساده آن با الهام از هنر ژاپنی کاغذ تاشو می باشد.

این یک میز و یک جا مجله ای است که نمیتوان گفت کدام عملکرد موضوع اصلی طراحی بوده است.هر دو به یک اندازه مهم هستند و به خوبی نشان داده شده اند.شکل دندانه ای مجلات کنار میز با قاب فلزی یک ظاهر گرافیکی به آن داده است و سطح رویی از بتن می باشد.جا مجله ای در طول و ادامه سطح رویی حرکت می کند و هر دو قابل جابه جایی هستند.

ترکیب سه عملکرد در یک طرح.این طرح می تواند به عنوان میز قهوه یا میز کناری و پاتختی و یا جا مجله ای استفاده شود.کاربرد جا مجله ای همیشه وجود دارد و می تواند با دو عملکرد دیگر ترکیب شود.فضای باز کنار میز می تواند جایی برای نگهداری کتاب باشد .همچنین ،فضای بزرگ زیر میز امکان نگهداری تعدادی مجله و کتاب را می دهد.

طراحی میز Zeta یسیار ظریف و مینیمالیستی است.میز توسط Gianluigi Landoni طراحی شده است و جنس آن از شیشه است.خم ها و شکل آن یاد آور حرف Z است.این میز همچنین به عنوان یک جا مجله نیز شناخته می شود.

نمونه هایی دیگر از انواع میز برای نگهداری مجلات

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط