طراحی ایندیا مهدوی برای سالنی در لندن

طراحی سالن زیر که در خیابان Sloane لندن واقع شده ، توسط ایندیا مهدوی طراح ایرانی-مصری که خود را ایرانی-انگلیسی می داند انجام شده است.ایندیا مهدوی طراحی است که شاید بعضی از افراد حتی نام او را نشنیده باشند، این طراح در فرانسه زندگی می کند و در مجموعه کارهای وی ، زیبایی شناسی فرانسوی ، هنر ایرانی و مصری و…موج می زند.

در طراحی این فروشگاه ، که مساحت آن چیزی درحدود ۱۷۰ مترمربع می باشد ، ایندیا مهدوی به دنبال خلق فضایی پرانرژی و پرجنب وجوش بوده و برای ایجاد این اتمسفر از ترکیب رنگها ، بافتها و مواد به خوبی استفاده کرده و به کمک کنتراستهای فوق العاده و در عین حال هماهنگ فضایی رویایی را ایجاد نموده است.

وی در طراحی این فضا از خطوط منحنی و از سه رنگ ، صورتی ، سفید و اخرایی استفاده کرده است.ایده ی اولیه این طراحی خلق فضایی عاطفی و صمیمی بوده است ، فضایی که در کلان شهر پرجنب و جوشی مثل لندن ، بتوانند از آن به عنوان فضای گفتمان و فعالیتهای چندمنظوره استفاده کنند.

سبک طراحی ایندیا مهدوی سبکی چندزبانی است سبکی که در آن از ویژگیهای آیتمهای مختلف طراحی مانند بافت، رنگ ، نور و… به طور همزمان استفاده می شود و هریک از آیتمها کامل کننده ی دیگری است.آثار ایندیا مهدوی براساس تخیل پایه گذاری شده اند و پشت هریک از آنها داستانی است و به همین خاطر فضاهایی ظریف و رمانتیک در آنها دیده می شود.