طراحی آژانس رسانه ها

استودیوی طراحی Nefa Architects دارای تجربه ی بسیار زیادی در زمینه طراحی فضاهای کاری برای مؤسسات تبلیغاتی و شرکت های رسانه ای می باشد. این استودیو به تازگی طراحی دفترآژانس رسانه ها ،به نام OPTIMEDIA در مسکو را به اتمام رسانده است .

استودیو طراحی Nefa هم اکنون در حال گسترش کانسپت Publicis Groupبه کمک ۸ شرکت می باشد.به عبارتی ایجاد فضاهای اداری به عنوان گالری هنر مدرن، ایده ای است که آنهابرگزیده اند.در توضیح این ایده آنها می گویند ما نمیخواستیم فضایی پیچیده ایجاد کنیم؛ در هر پروژه این ایده ترکیبی، یک ویژگی کاملا هنری و نمایشگاهی است که به ویژه، در چارچوب نام تجاری، به سازماندهی فضا خدمت می کند.

هنگام طراحی فضای کار برای Optimedia (دفتر آژانس رسانه)، از رنگ اشباع آبی،به عنوان نشانی برای بخش مرکزی شرکت استفاده شده است ، و جلوه های نوری با “شکستن” فضای اصلی یک واقعیت موازی را ایجاد کرده است.
طراحی داخلی شاید در آینده یک رنگ جدید یا یک نشان جدید راپذیرا باشد. در واقع این یک ایده است چون محیط در حال تغییر است.اما آنچه همیشه حفظ می شود هسته اصلی (عناصر مرکزی)است، که خود به اندازه کافی قوی و مستقل طراحی شده و یک فضای کامل است.

منبع:http://www.contemporist.com
سال ساخت:۲۰۱۵
مکان:مسکو،روسیه
تیم طراحی:Nefa Architects