صندلی

امروزه اهمیت و تاثیرات مثبت طراحی و دیزاین بر کیفیت و سبک زندگی و حتی احساس انسان مبحثی است که بیش از پیش فراگیرشده و مورد توجه قرار می گیرد.sohyun yun طراح صنعتی و گرافیست کره ای معتقد است به کمک طراحی و دیزاینی زیبا می توان شادی را به افراد هدیه کرد.

در صندلی سفارشی “layer ” که توسط sohyun yun و با استفاده از اکریلیک شفاف (اکریلیک شفاف یا پلی متیل متاکریلات یکی از پلیمرهای معروف و شناخته شده ای می باشد که در اوایل به عنوان جایگزین شیشه با کاربردهای متنوعی استفاده می شده است و امروزه نیز به طور وسیعی در صنایع پنجره سازی و شیشه اندازی کاربرد دارد. این ماده یکی ازسخت ترین و محکم ترین پلیمرها با شفافیتی بالاتر از شیشه وسطحی براق و صیقلی و مقاوم در برابر عوامل جوی است.) طراحی و ساخته شده است فضایی در نشیمن و پشتی صندلی تعبیه شده است که قابلیت قرارگیری سه اسلاید به طور همزمان در آن ها وجود دارد.به کمک این صندلی زیبا افراد می توانند زمانیکه از دیزاین صندلی خود خسته شدند به آسانی به کمک اسلایدها تغییر ایجاد کرده و از نمای جدید صندلی خود لذت ببرند.

این اسلایدها می توانند از متریالهای مختلفی نظیر چرم،چوب، شیشه و …. مطابق با سلیقه ی افراد انتخاب شوند.در طراحی این صندلی زیبا ، طراح در واقع از تکنیک لایه ها در فتوشاپ ( ترکیب و تلفیق لایه ها و…برای ایجاد تصاویر زیبا )الهام گرفته است.

به کمک این صندلی خاص و زیبا و با انتخاب و پرینت تصاویر هنری مشهور و یا بافتهای مختلف می توانید دیزاینی جذاب و اختصاصی داشته باشید.