صندلی چندکاره ZOO

این یک کالای دست ساز است که بدون نیاز به پیچ و یا هر وسیله ای اضافی دیگری ساخته شده است .این کالا از چوب کاج ساخته می شود که از جنگل های پرورشی گرفته می شود .این چوب طبیعی را می توان در رنگ های متنوع و با پوشش های گرافیکی متنوع هنری عرضه نمود .

این یک طراحی خاص برای قرن بیست و یکم است .که صندلی “ZOO” نامیده شده است که مصرف اصلی آن برای نشستن می باشد اما به عنوان یک میز و یا جای مجله نیز قابل استفاده است ، همچنین اگر چند قطعه آنرا با هم استفاده کنیم به عنوان طبقه و یا نیمکت هم به زیبائی قابل استفاده است.

“Marta Alonso” و “Imano Clderon” دو آرشیتکت از کشور اسپانیا هستند که قبل از اینکه کار مشترک خود را تحت برند “MAYICE” شروع کنند هر یک به تنهائی فرصت های شغلی خویش را با موفقیت به پیش می بردند . به دلیل تنوع طلبی هر دو آنها به کار های متنوعی دست زدند از نوشتن کتاب تا طراحی غرفه های نمایشگاهی و انتشار مجله های هنری ، در نهایت نگرشهای چند تخصصی ایشان منجر به این شد که “MAYICE” به صورت یک برند معتبر در آید . و در نهایت این برند مجموعه ای ارائه کننده طراح های معماری ، هنر های تجسمی و دکوراسیون و مبلمان داخلی می باشد .

شاید بتوان “ZOO” را یکی طرح های اصلی دانست که باعث موفقیت و مشهور شدن ایشان بوده است .