صندلی با طراحی متفاوت

هنرمندی به نام Ara Levon Thorose از شهر دیترویت ، لس آنجلس تحت تاثیر طراحی سه بعدی و صنعتی  مجموعه ای خاص به نام گروه لوله را طراحی کرده است. این مجموعه ی متفاوت شامل ۳ صندلی مجسمه وار به نام های ، ۷M به رنگ آبی ، ۶M به رنگ قرمز و۳M  به رنگ زرد می باشد.

طراحی این صندلی های زیبا تداعی کننده ی ترسیم سه بعدی است و نام گذاری آنها ، برمبنای تعداد خطوطی می باشد، که بر اساس آن طراحی شده اند. به عنوان مثال ، صندلی ۷M با هفت حرکت طراحی شده است.

برای ساخت مجموعه ی لوله ، Ara Levon Thorose از انبوه مصالح ساختمانی با کیفیت بهره برده است.وی به منظور برجسته کردن نقش ترسیم سه بعدی از روکش نئوپرن استفاده کرده است و بدین ترتیب کیفیت خط را به نمایش گذاشته و راحتی را به صندلی خود اضافه کرده است.. نئوپرن نام یک پارچه ی لاستیکی مصنوعی است که از پلیمر های کلروپرن ساخته می شود. با وجود اینکه بسیار کم کشیده می شود ولی بسیار محکم است. به دلیل پایداری بالایی که دارد، در کاربردهای صنعتی و تجاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.شکل صندلی های مجموعه ی لوله ، افراد را تشویق می کند که به شکلی صحیح روی آن بنشینند و یا لم دهند.این حالت انعطاف پذیر به دلیل طراحی ساده و ظریف صندلی می باشد.