شهر مینیاتوری برای نمایش لباس کودکان

مدرن بودن، سادگی و زیبایی سه ویژگی اصلی در طراحی دکوراسیون مینیمال هستند.برای رسیدن به موفقیت در طراحی دکوراسیون مینیمال باید لوازم غیر ضروری که فضا را بی جهت اشغال می کنند از محیط حذف کرد. حذف لوازم غیر ضروری ازکف و سطوح تا جایی که امکان داردنیز به موفقیت شما کمک می کند .دیوارها نیز از جمله مواردی هستند که در برخی از فضاها مورد هجوم قاب عکس ها و لوازم تزئینی فراوانی قرار گرفته اند، دیوارهای شلوغ هیچگاه نمی توانند طراحی موفقی در سبک مینیمال برای شما به ارمغان بیاورند.

برند سوییسی لباس کودک asticot L برای فروشگاه جدید خود یک تصویر متمایز ایجاد کرده است.مجموعه لباس ها در یک فضای مینیمال با کف بتنی و نور فلورسنت به شکل ابر معلق و با تمرکز بر محور معماری به نمایش گذاشته شده است.راههای بیضی شکل همراه با یک میز بیضی شکل شهری با یک سازه سبک را ایجاد کرده است.
یک جنبه همه جانبه از این شیوه نمایش این است که کودکان می توانند در زیر میز بازی و حرکت کنند.این سناریو می تواند حس کنجکاوی کودکان را با دنبال کردن تم لباسها تحریک کند.

مینیمالیسم یاکمینه‌گرایی یا ساده گرایی را می‌توان زاییده هنرمندان روس دورهٔ پس از انقلاب اکتبر روسیه دانست که ساختارگرا بودند و به خلاصه‌نمایی و اشکال هندسی گرایش داشتند. از این رو گروه طراحی این پروژه (bureau A)در مورد طراحی داخلی این بوتیک اینگونه توضیح داده است:
زمانی که در مورد روسیه و با توجه به رویکرد حماسی آن به معماری فکر می کنیم،احتمالا دوران کودکی آخرین چیزی است که به ذهن خطور می کند.اما در مورد کودکان ، آثار تاریخی با نمایش معماری خود یک چشم انداز بسیار مناسب برای کشف فانتزی های معماری، سازه های افسانه ای، فضایی توام با هیجان و شگفتی را ایجاد می کند. با توجه به توانایی کودکان برای محو کردن خطوط که واقعیت فیزیکی را از جهان خیالی جدا میکند، بچه ها به راحتی می توانند در میان این تصاویر و اشکال ساخته شده حرکت کنند و این فضا در نهایت سادگی می تواند برایشان جذابیت داشته باشد.