شهر مینیاتوری برای نمایش لباس کودکان
فضای تجاری و فروش

شهر مینیاتوری برای نمایش لباس کودکان

۰
(۰)

برند سوییسی لباس کودک asticot L برای فروشگاه جدید خود یک تصویر متمایز ایجاد کرده است.مجموعه لباس ها در یک فضای مینیمال با کف بتنی و نور فلورسنت به شکل ابر معلق و با تمرکز بر محور معماری به نمایش گذاشته شده است.راههای بیضی شکل همراه با یک میز بیضی شکل شهری با یک سازه سبک را ایجاد کرده است.
یک جنبه همه جانبه از این شیوه نمایش این است که کودکان می توانند در زیر میز بازی و حرکت کنند.این سناریو می تواند حس کنجکاوی کودکان را با دنبال کردن تم لباسها تحریک کند.

مینیمالیسم یاکمینه‌گرایی یا ساده گرایی را می‌توان زاییده هنرمندان روس دورهٔ پس از انقلاب اکتبر روسیه دانست که ساختارگرا بودند و به خلاصه‌نمایی و اشکال هندسی گرایش داشتند. از این رو گروه طراحی این پروژه (bureau A)در مورد طراحی داخلی این بوتیک اینگونه توضیح داده است:
زمانی که در مورد روسیه و با توجه به رویکرد حماسی آن به معماری فکر می کنیم،احتمالا دوران کودکی آخرین چیزی است که به ذهن خطور می کند.اما در مورد کودکان ، آثار تاریخی با نمایش معماری خود یک چشم انداز بسیار مناسب برای کشف فانتزی های معماری، سازه های افسانه ای، فضایی توام با هیجان و شگفتی را ایجاد می کند. با توجه به توانایی کودکان برای محو کردن خطوط که واقعیت فیزیکی را از جهان خیالی جدا میکند، بچه ها به راحتی می توانند در میان این تصاویر و اشکال ساخته شده حرکت کنند و این فضا در نهایت سادگی می تواند برایشان جذابیت داشته باشد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط