شلف ۳۶۰ درجه طراحی شده توسط Luka Pirnat در سال ۲۰۱۴

این یک شلف بی نظیر طراحی شده توسط “لوکا پیرنات” طراح صنعتی است که تحصیلاتش را در این رشته در آکادمی هنر در شهر Ljubljana از کشور اسلونی به پایان رساند . تمرکز اصلی وی به عنوان یک طراح آزاد روی طراحی محصول در کلیه زمینه ها به منظور تولید انبوه می باشد .

محصولی که از او در اینجا مطرح می شود “۳۶۰ SHELF” نامیده شده است ، این کالا به منظور ایجاد امکان قرار دادن کتاب و یا سایر مدیا در زوایای مختلف طراحی شده است ، با این کالا هر کس می تواند طرحی را روی یک دیواره ایجاد نماید .

طراح خود در باره این محصول می گوید :
بیائید نحوه ای را که برای قرار دادن کتاب و سایر موارد در ذهن دارید تغییر دهید به نحوی که هم زیبائی بیافرینید و هم راه حل عملی برای قرار دادن کتابهایتان داشته باشید . “۳۶۰ SHELF” را به آسانی و در هر زاویه ای روی دیوار نصب کنید و هر چیزی را به آسانی و با سرانگشتان خود در آن قرار دهید .
این یک طبقه زیبا و کامل با قابلیت استفاده چند گانه است که می توان در رنگ های زنده و مختلف و با استفاده از متریال متفاوت ، استفاده نمود و به این ترتیب خواهیم توانست قیافه و ظاهر اتاق محل زندگی و یا کار خود را تغییر دهیم .
نصب این قفسه در۳۶۰ درجه امکانپذیر و عملی می باشد و طرح زیبائی را بر روی دیوار شما با استفاده از رنگ های متفاوت ایجاد می نماید ، ضمن آنکه نیاز های چیدمانی شما را نیز برآورده می نماید.

مورد استفاده :
با استفاده از یک روش نصب آسان که در پشت آن پنهان می شود و چرخش ۳۶۰ درجه آنرا ممکن می سازد ، می توانید آنرا با هر زاویه ای که زیبا تر و یا قابل استفاده تر باشد مستقر نمایید و از زیبائی پرسپکتیو آن لذ ببرید .
در صورتیکه “۳۶۰ shelf” را به طور مناسب چیدمان کنید زیبائی خیره کننده ای ایجاد می نماید و چهره زیبائی برای کتابها ی شما روی دیوار ایجاد می نماید .
به هر ترتیب این وسیله ای است که به راحتی امکان نگهداری و نمایش زیبای کتابهای شما را در هر زاویه ای فراهم می نماید .

محل های مورد استفاده :
در اتاق زندگی :قرار دادن کتاب و سی دی و آی پد و …
در آشپزخانه : کتاب آشپزی ، رسید ها و بسیار از وسائل آشپزخانه
در محل کار : انواع پوشه و ذونکن و پرونده و بسته های کوچک و …
در اتاق خواب :کتابهای داستان هنگام خواب و بازیهای مختلف
در اتاق انتظار : هر چه که انتظار را آسانتر می نماید .
رنگ و مواد ساخت :
به نظر می رسد که بهترین متریال برای ساخت این کالا چوب با کیفیت عالی می باشد و همچنین پوشش نهائی آن می تواند به هر ترتیبی که زیبائی ایجاد نماید ، امکانپذیر است .
طراحی و نوآوری :
قسمت عمده این محصول تولید پروفیل از چوب به صورت ۴۵ درجه می باشد که می تواند از چوبهای راش ، چنار و ممرز تولید گردد . تا به این ترتیب احساس طبیعی بیشتری ایجاد نماید .

این فریم می تواند که امکان قرار گیری هر وسیله ای با شکل مربع یا مستطیل و هر شکل یا اندازه دیگر را در خود فراهم نماید .
البته می توان به صورت سفارشی نیز این محصول را تولید نمود به نحوی که پس از نصب نیز امکان تغییر زاویه را داشته باشد .
هر یک از شما می توانید در نحوه تولید و یا نحوه استفاده از این محصول ایده های جدید و خلاق داشته باشید که این محصول را در تکمیل نماید .