شرکت Seletti، ترکیبی از هنر و زندگی

 از زمان تأسیس این شرکت در سال ۱۹۶۴ در منتووا ایتالیا، این شرکت درراستای هدف خود که ارائه حرفه‌ای‌ترین خدمات و بالاتر از همه تحقیق درزمینه تولید محصول و تلاش برای پیشرفت، نوآوری و اصالت است به خوبی حرکت کرده است. این شرکت بر پروژه‌های طراحی و خلاقیت آن‌ها که همان چیزی است که طراحی ایتالیایی را متمایز می‌کند، تأکید دارد.این شرکت محصولاتی تولید می‌کند که ترکیبی از هنر و زندگی روزمره هستند. محصولاتی که کاربردی هستند و ظاهر زیبایی دارند و افراد را دعوت می‌کنند تا سبک زندگی منحصربه‌فرد و جالب داشته باشند.

ُشرکت Seletti
ُشرکت Seletti

این شرکت با ۱۵ طراح و ۴ شرکت‌ طراحی مختلف و در زمینه‌های متنوع کار می‌کند که از میان آن‌ها می‌توان به Studio Job، Cristina Celestino، Emanuele Magini و Hector Serrano اشاره کرد که هرکدام در کار خود حرفه‌ای و موفق هستند.

محصولات این شرکت در مجموعه‌های مختلف دسته‌بندی می‌شوند که برخی از آن‌ها به شرح زیر هستند:

۱. حروف

در این مجموعه از حروف انگلیسی به‌عنوان روشنایی و تزئینات استفاده‌شده است و محصولات این گروه در طرح‌ها و فونت‌های مختلف موجود است.

با کنار هم قرار دادن این حروف کلمات دلخواه به وجود می‌آیند و طراحی‌های متفاوت این امکان را می‌دهد که این نوشته‌ها با فضاهای مختلف سازگار باشند.

۲. مبلمان

این شرکت در تولید مبلمان بسیار ماهر و فعال است و انواع مبلمان ازجمله میز، صندلی، قفسه و غیره را تولید کرده است. این محصولات به‌صورت مجموعه و با سبک‌ها و موضوعات مختلف طراحی و تولید می‌شوند.

– مجموعه صنعت

۴. نورپردازی

محصولات نورپردازی این شرکت محصولاتی بسیار نو و خلاقانه هستند که نظر هرکسی را جلب خواهند کرد. این چراغ‌ها برای خانه، رستوران‌ها و هرجای دیگر کاربرد دارند و با توجه به طراحی جالب و منحصربه‌فرد خود به فضا روح و شخصیت می‌بخشند.

۴. محصولات

محصولات این شرکت شامل گستره وسیعی است و شامل محصولات کاربردی یا تزئینی می‌شود. ساعت، گلدان، ست دستشویی و انوع تزئینات و مجسمه از این دسته هستند.

۵. محصولات دیزل

در این مجموعه برند معروف دیزل به همراه شرکت Seletti، دست به تولید انواع لوازم جانبی خانه زده‌اند. طراحان دیزل و Seletti در کنار هم و با همکاری یکدیگر برای محصولاتی نو و سبک زندگی متفاوت تلاش می‌کنند. این محصولات با نگاهی به آینده و با الهام گرفتن از موضوعاتی مانند فضا یا چرخ‌ها و با نگاهی هنرمندانه تولیدشده‌اند.