شرکت های خلاق طراحی و دکوراسیون : “Two.Six”

شاید طراحی و تولید مبلمان و دکوراسیون در کشور پرتقال ، کمتر در ایران شناخته شده باشد ، اما باید گفت که این کشور در مبحث طراحی و تولید لوازم دکوراسیون داخلی اگر نه در حد ایتالیا ، اما حرف های زیادی برای گفتن دارد .
در اینجا به معرفی یکی از شرکتهای جوان و خلاق از کشور پرتقال در زمینه مبلمان و دکوراسیون می پردازیم :

این برند پرتقالی مبلمان که سه سال از تاسیس آن گذشته “Two.Six” نام دارد و با هدف طراحی نوین و بازنگری طرح های قدیمی و هماهنگ نمودن آنها با دوره معاصر شکل گرفته است. این شرکت در طراحی های ویژه در دو بخش طراحی عمومی و طراحی برای کالای مورد مصرف کودکان به موفقیت های بزرگی دست یافته است ، ویژگی های اصلی طرح های این شرکت ضمن آنکه به عملکرد و کیفیت بالای کالا نیز توجه کامل دارند، پیشرو بودن طراحی هایش نسبت به زمان است.
“Two.Six” سادگی و هوشمندی در طراحی را به همراه رنگ های گرم سرلوحه کار خود قرار داده است و با جمع آوردن طراحان از نقاط مختلف دنیا و ترکیب نظرات مختلف آنها ، طرح های ویژه ای را عرضه نموده است .

این شرکت در سال ۲۰۱۴ “Swithy” را که چیزی شبیه یک مجسمه تراشیده شده از چوب می باشد را طراحی نمود که البته می توان از آن به عنوان یک وسیله برای نشستن و یا یک میز کنار مبل نیز استفاده نمود.

این طراحی شکل سینوسی جذابی دارد و به نحوی طراحی آن نزدیک به فرم یک مجسمه و همچنین به مانند یک ساعت شنی می باشد .
پارچه بکار رفته بر روی “Swithy” از یک نوع پشم محلی با دوام از کشور پرتقال تهیه شده است . ضمن آنکه کاملا به صورت دستی ساخته می شود، همه مواد و مصالح بکار رفته در آن کاملا طبیعی است .

یکی از خصوصیات اصلی تولیدات این گروه تلفیق روشهای سنتی تولید لوازم چوبی با طراحی کاملا نو می باشد ، متریال استفاده شده در تولید نیز کاملا از مواد طبیعی می باشد، رنگها کاملا طبیعی و رنگ های چوب از لاک الکل می باشد.

در ادامه می توانید برخی دیگر از کالاهای طراحی شده توسط “Two.Six” را مشاهده نمایید: