سرویس تخت خواب دونفره

بی شک اصلی ترین جز هر اتاق خواب زیبا و شیکی تخت خواب آن است. با انتخاب سرویس تخت خواب دو نفره ، می توانید سبک اتاق را تعریف کنید.سرویس تخت خواب مدرن و ساده باشد اتاق خواب هم همین جلوه را بخود می گیرد. سرویس تخت خواب لوکس باشد اتاق هم چهره ایی لوکس بخود می گیرد. سرویس تخت خواب هم مانند دیگر اجزای دکوراسیون منزل با خلاقیت طراحان در انواع و اقسام شکل ها تولید می شوداگر به دنبال دکوراسیون لوکس وشیک و متفاوت برای اتاق خواب خود هستید .سرویس تخت خواب دونفره ایتالیاییOPERA می تواند انتخاب مناسبی باشد.

Opera یکی از برندهای شرکت مطرح Angelo Cappellini در یکی از مناطق مهم تولیدی درشمال ایتالیا است.مبلمانها و کمدهاو سرویس تخت خوابOPERA و…دارای ظرافت و کیفیت بالایی هستند و می توانند عنصری گرانبها در هر خانه ،ویلا ویا حتی اتاقهای یک هتل لوکس باشند.

عصر حاضر، عصر تحولات و تغییرات شگرف در فن آوری ها می باشد. عصری که ساختار فکری آن آکنده از عمق بخشیدن به اطلاعات و توجه به مشارکت نیروی انسانی خلاق و دانش گرا است.نقطه قوت Angelo Cappellini علاوه بر مهارت کسب و کار ،کنترل محصولات از طریق تیمی مجرب است. بخش تولید محصولات توسط جدید ترین ماشین آلات انجام می شودو در نهایت توسط مجرب ترین افراد کنترل می شودو نتیجه آن محصولات منحصربه فردی است که نمونه هایی از آن رامی بینیم.

سرویس تخت خواب دو نفره opera محصولی ساده و شیک است که به وسیله طراحان داخلی بسیاری در پروژه های استفاده می شود.

پاتختی این سرویس تختخواب از چوب و با طرحی کلاسیک ساخته شده است.

دراور و آینه نیز درحین سادگی زیبایی خاص خود را دارد.

این قابلیت وجود دارد که تختخواب دو نفره اپرا را با دراورو آینه و پاتختی های مختلف ست شود.

سرتخت های متفاوت تنوع قابل ملاحظه ای در تخت خواب دو نفره اپرا ایجاد کرده است.

کمد لباس نیز بخشی از مجموعه سرویس خواب دو نفره اپرا می باشد.

منبع:http://www.operacontemporary.com