عکس دکور

در این مقاله عکسهای دکور آخرین پروژه ی شرکت Aworke به نام کلبه ی کهکشان  که یک لابراتوار آزمایشی برای تیم طراحی الکترونیکی سامسونگ است را مشاهده می کنید.

Aworke نام شرکتی است که در سال ۲۰۰۱ در سئول تاسیس شده است. عمده فعالیت این شرکت در زمینه ی دکوراسیون داخلی و طراحی فضاهای نمایشگاهی می باشد.کلبه ی کهکشان که آخرین پروژه ی این شرکت است ، مکانی برای ارائه ی ایده های جدید توسط طراحان و مطالعه و آزمایش روی آنها می باشد.همانطور که در عکس دکورها به وضوح دیده می شود این فضا از سه بخش تشکیل شده است.

بخش اول فضایی است که به آرشیو محصولات اختصاص داده شده ، بخش دوم به عنوان مکانی برای تست عملکرد محصولات و بخش سوم برای بحث و گفتگو پیرامون ایده ها در نظر گرفته شده است.در واقع می توان گفت ایده ی طراحی ایجاد فضایی برای زندگی افراد در یک محیط مجازی یا همان Galaxy است و استفاده آسان از محصولات و در کنار آن بحث و گفتگو و در واقع ارتباط راحت میان کارکنان در تمام بخشهای دکوراسیون داخلی در نظر گرفته شده است.

سازه ی شبکه ای و سفیدرنگ نصب شده بر روی دیوار این دفتر به عنوان مکانی برای قراردادن محصولات و نیز لایه ای مشبک برای ارتباط فضای بیرون و درون استفاده می شود.میز بزرگی که در قسمت مرکزی دفتر قرار گرفته مکانی برای جمع شدن کارکنان ، بحث و گفتگو میان آنها ،مطالعه و…می باشد.مسیری نیز در این فضا طراحی شده که در ارتفاع بالاتری قرار گرفته و کارکنان را به بخش تست محصولات هدایت می کند.