رستوران ارگانیک Pukka Tukka

معماری اندام‌وار یا بیومورفیسم یک فلسفه در معماری است که به ترویج هماهنگی بین عادت‌های انسانی و طبیعت می‌پردازد. این اتفاق به صورتی شکل می‌گیرد که طراحی چنان هماهنگی و ارتباطی با محیط خود داشته‌باشد که ساختمان، مبلمان و محیط بخشی از یک ترکیب متحد و مرتبط باشد.در سبک ارگانیک بیشتر از فرم و رنگ عناصر موجود در طبیعت استفاده می‌شود.

رستوران pukka tukka یک رستوران ارگانیک و زیست محیطی در بخارست رومانی است.این رستوران دارای یک محیط زیبا و منحصر به فرد است. تمام محیط اطراف رستوران سبز است و می توان گفت طبیعت مهمان دائمی این فضاست. شبکه ای از شاخه ها به منظور ایجاد یک بیشه زار آفتابی و روشن طراحی شده است. طعمهای تازه و مطمئن بودن از اینکه یقینا تمامی سبزیجات و محصولات استفاده شده در طبخ غذاها ارگانیک و تاره هستند،لذت غذاخوردن در این رستوران را دوچندان می کند.با قدم گذاشتن در این رستوران علاوه بر اینکه از شلوغی و هرج و مرج خیابان رهایی می یابید ولی همچنان در ارتباط با طبیعت باقی خواهید ماند.
به کمک نورهای نقطه ای سفید که در اطراف قاب شبکه توری( حصیری )نصب شده است.تصویری از ورود اشعه های نوری خلق شده است.طراحان به دنبال آنند که طراحی داخلی رستوران را صرفا از فضایی برای غذاخوردن خارج کنند.و زیبایی و جذابیت محیط طبیعی را وارد فضاهای اینچنینی نمایند.